„Kultuuriliider“ aitab viia juhtimisalased oskused teadlikult uuele tasemele

31.05.2021 | 10:02

Kultuuriministeerium kutsub koostöös OÜ-ga Invicta kultuurivaldkonna asutuste juhte kandideerima arenguprogrammi „Kultuuriliider“, mis koosneb 12 koolituspäevast, praktilistest iseseisvatest töödest, koolitusjärgsetest veebikohtumistest koolitajaga ning töövarjutamisest. „Kultuuriliidri“ programmi toimumise aeg on 7.09.2021 – 02.06.2022. Koolitusprogrammi tutvustab kultuuriministeeriumi personalibüroo peaspetsialist Ingrid Raag.
    • Jaga

„Arenguprogrammi käivitamisega soovime pakkuda kultuurivaldkonnas tegutsevatele juhtidele süsteemsemat tuge, kus keskmes on tulevikku vaatav ja enesearengut väärtustav juht. Programmis oleme lähtunud just kultuurivaldkonna eripärast ning soovist pakkuda juhtidele praktilisi näiteid ning teoreetilist tuge tulemuslikuks juhtimiseks,“ märgib Kultuuriministeeriumi kantsler Tarvi Sits.


Programmi koolitajateks on oma valdkonna tunnustatud spetsialistid ning kogenud juhid –  praktikud, kelle väärt kogemused õppetundide ja edulugude näol inspireerivad inimesi ja meeskondi ambitsioonikaid arengueesmärke seadma ning neid saavutama. Arenguprogrammis ja koolitustel rakendatakse kaasaegseid, täiskasvanutele suunatud arengu- ja aktiivõppemeetodeid, mis on efektiivsed ja tulemuslikud. Jagatakse teadmisi, oskusi ja kogemusi, mis on end praktikas tõestanud ja mis tõepoolest töötavad.

Arenguprogrammiga oodatakse liituma kultuurivaldkonna asutustes töötavaid juhte, kes soovivad iseenda, oma meeskonna ja organisatsiooni juhtimises liikuda teadlikult uuele tasandile. Grupi suurus on 20 osalejat.  

Huvilistele toimub 7. juunil kella 13.00-14.30 programmi tutvustav veebiseminar, mille kohta saab rohkem infot programmi kodulehelt

Programmi maksumus osalejale või asutusele on 263 eurot (koos käibemaksuga), ülejäänud kulu katab kultuuriministeerium. Kandidaatide arv ühest asutusest ei ole piiratud, kandideerida saab kuni 18. juunini siin. Arenguprogrammi viib läbi OÜ Invicta.

Ingrid Raag

koolituse peaspetsialist