Reedel antakse üle 2017. aasta Eduard Wiiralti nimelised stipendiumid

27.12.2017 | 10:06

Kultuuriminister Indrek Saar annab reedel, 29. detsembril kell 16.00 Kultuuriministeeriumi suures saalis üle Eduard Wiiralti nimelised stipendiumid kahele lootustandvale kunstitudengile. 
    • Jaga

Kultuuriminister Indrek Saar annab reedel, 29. detsembril kell 16.00 Kultuuriministeeriumi suures saalis (Suur-Karja 23, Tallinn) üle Eduard Wiiralti nimelised stipendiumid kahele lootustandvale kunstitudengile. Eesti Kunstimuuseumi juhatuse liige Sirje Helme kingib kummalegi laureaadile muuseumi nimelise kuldkaardi, mis tagab alatise priipääsme muuseumi kõigisse filiaalidesse. Laureaatide nimed jäävad esialgu veel saladuseks.

Ajakirjanikud, olete lahkelt oodatud minibanketile, on pildistamise ja intervjuude võimalus meie kunstimaailma tulevikumäärajatega!

Eduard Wiiralti nimelise stipendiumiga edendatakse kunstitudengite õppe- ja loometegevust ning enesetäiendamist. Stipendiumi makstakse Eduard Wiiralti autoritasudest, mis on laekunud kunstniku loomingu kasutamisest riigile kui õiguste omanikule. Ühe stipendiumi suurus on 3000 eurot.

Mullu pälvisid stipendiumid Anna Škodenko ja Rainar Aasrand (fotol), ka nende kohta saab lähemalt lugeda Kultuuriministeeriumi kodulehelt.

 

Lisainfo

Maria-Kristiina Soomre

Kultuuriministeeriumi kunstinõunik

628 2242

maria-kristiina.soomre@kul.ee

Meelis Kompus

Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja