Osale Eesti ja Ühendkuningriigi vahelist töötamist ja liikumist käsitleval infoseminaril!

09.06.2021 | 09:34

Kultuuriministeerium kutsub osalema huvilisi virtuaalsel Eesti-UK mobiilsuse infoseminaril, kus antakse ülevaade kultuuri- ja spordisektorit puudutavatest muudatustest Eesti ja UK vahelises reisimises ja töötamises seoses Ühendkuningriigi Euroopa Liidust lahkumisega. Teemat tutvustavad Eesti ja Briti immigratsioonivaldkonna eksperdid.
    • Jaga

„Seoses Ühendkuningriigi lahkumisega Euroopa Liidust on alates selle aasta jaanuarist muutunud sinna reisimise ja töötamisega seotud tingimused ja seda tutvustataksegi tuleval infoseminaril, kus esinevad immigratsioonieksperdid nii Eestist kui Suurbritanniast," märkis Kultuuriministeeriumi välissuhete osakonna nõunik Reet Palis.  

„On oluline, et meie korraldajad, artistid ja sportlased oleksid teadlikud alates 2021. aastast kehtivatest uutest reeglitest ja kohustustest ning, et edasine koostöö Eesti ja UK vahel kultuuri ja spordi valdkonnas oleks võimalikult vaba piiriületustega seotud probleemidest," täiendas Kersti Kirs, kultuurinõunik Eesti saatkonnas Londonis. 

Infoseminar toimub 15. juunil kell 15.00-17.00 ja osalemiseks tuleb end hiljemalt 14. juunil registreerida siin: https://www.kul.ee/eesti-uk-virtuaalne-mobiilsuse-infoseminar. Registreerunutele saadetakse seminari  koosolekuruumi link. 

Täpsema ajakavaga saab tutvuda siin: https://www.kul.ee/Eesti-UK

Brita Tuuling

kommunikatsiooniosakonna nõunik