Kultuuriministeerium kuulutab välja filmikunsti taotlusvooru

21.12.2011 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Kultuuriministeerium kuulutab avatuks „Filmikunsti toetusprogrammi“ taotlusvooru, mille üldeesmärk on eesti filmi arenguks soodsate tingimuste loomine, filmikunsti järjepidevuse ja arengu tagamine ning rahvusvahelistumine.

Programmist toetatakse filmivaldkonna arendamist ja rahvusvahelistumist, väärtfilmide levitamisega seotud tegevusi, rahvusvahelisi kaastootmisfilme erinevates etappides ja filmiürituste korraldamist. Toetust võivad taotleda Eestis registreeritud juriidilised isikud.

Kultuuriministeerium toetab 2012. aasta eelarvest filmikunsti toetusprogrammi 551 000 euroga.

„Filmikunsti toetusprogrammi“ komisjoni kuuluvad Kultuuriministeeriumi filminõunik Edith Sepp, kes on ühtlasi ka esimees, produtsent Piret Tibbo, režissöör Marianna Kaat, filmiajakirjanik Jaak Lõhmus ning MEDIA Desk Eesti esindaja Anu Ernits.

Taotluste esitamise tähtaeg on 13. jaanuar 2012. a. Taotlused tuleb esitada Kultuuriministeeriumi toetuse taotluse üldvormil, millele on lisatud vajalikud dokumendid vastavalt alajaotusele.

Taotlused esitada kultuuriministeeriumisse eelistatult digitaalselt allkirjastatuna aadressil min@kul.ee (või postiga aadressil Suur-Karja 23, 15076 Tallinn).

Täpsem info programmi toetus- ja taotlemistingimuste kohta asub kultuuriministeeriumi kodulehel SIIN.

Lisainfo:
Edith Sepp
filminõunik
6 282 257
edith.sepp@kul.ee

Kultuuriministeerium

-