Erakorralise kahjuhüvitise kriisiabi voor avaneb varem

23.07.2021 | 15:05

Tulenevalt valitsuse otsusest vähendada alates 2. augustist COVID-19 leviku piiramiseks nii siseruumides kui ka välitingimustes nakkusohutuse kontrollita üritustel ja tegevustel osalejate piirarve avame ka varem kultuurisündmuse või konverentsi korraldaja riskide maandamiseks mõeldud erakorralise kahjuhüvitise kriisiabi vooru.
    • Jaga

Üritustel ja tegevustes, mille eel ei kontrollita külastajate nakkusohutust ehk tõendit vaktsineerituse, läbipõdemise või negatiivse testi kohta, on alates 2. augustist siseruumides lubatud kuni 500 ning õues kuni 1500 osalejat. Praegu võib sellistel sisetingimustes toimuvatel üritustel ja korraldatavates tegevustes osaleda kokku kuni 1000 ning välitingimustes kuni 5000 inimest.

Sellest tulenevalt avame ka varem kultuurisündmuse või konverentsi korraldaja riskide maandamiseks mõeldud erakorralise kahjuhüvitise kriisiabi vooru. Taotlusi saab hakata esitama alates 28. juulist kell 8 taotlemise elektroonilises keskkonnas. Lisainfot vooru kohta, muuhulgas infopäeva salvestuse, leiab meie kodulehelt - https://kul.ee/kriisiabi-erakorralise-kahjuhuvitise-tagamine.

Taotluse saab esitada maksimaalselt 2 kuud enne ja vähemalt kaks nädalat enne sündmuse või konverentsi algust.

Hannus Luure

kommunikatsiooniosakonna nõunik