Ennistuskoja Kanut direktoriks saab Helen Tarvis

17.12.2010 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Kultuuriminister Laine Jänes kinnitas vastavalt konkursikomisjoni ettepanekule Ennistuskoja Kanut direktoriks Helen Tarvise, kes alustab tööd 1. veebruaril 2011.

Helen Tarvis (31) on töötanud kümme aastat AS-s Swedbank erinevatel ametikohtadel. Tal on üldjuhtimise kogemus osakonnajuhatajana rahvusvahelises organisatsioonis nii Eesti kui Baltikumi tasemel. Finantssektoris omandatud praktilised teadmised ja oskused, mis puudutavad tööprotsesside ja -juhendite koostamist ning juurutamist, dokumentide digitaalset säilitamist, riskianalüüse ja ohuplaane, on väärtuslikud ka kultuuripärandi konserveerimise ja digiteerimisega tegeleva asutuse töös.

Tarvisel on bakalaureusekraadõigusteaduses ning lähikuudel on ta kaitsmas magistrikraadi rahvusvahelises ärijuhtimises.

Konkursikomisjon leidis, et Helen Tarvise senine töökogemus, tugev analüüsivõime, kõrge motivatsioon ning huvi valdkonna vastu on sobilik kombinatsioon asumaks Ennistuskoja Kanut direktori ametikohale.

Senine direktor Kriste Sibul asub uuest aastast tööle Rootsi Rahvusmuuseumi säilitusosakonna juhatajana. Kuni uue juhi ametisseasumiseni täidab direktori kohuseid Ennistuskoja Kanut haldusdirektor Asso Peever.

Tähtajaks laekus konkursikomisjonile kolm avaldust.

Kultuuriministeerium

-