Sündmused

Kõik sündmused (13)

11. juuni

Terve päev

Mõisaühenduste juhatuste laiendatud ümarlaud, kohtumine arhitektuurimälestiste omanike esindusorganisatsioonidega

Kultuuriminister Anneli Oti ja Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Eesti Mõisate Ühenduse ja Eesti Mõisakoolide Ühenduse esindajatega. Teemad: Eesti arhitektuuripärand (riigikordade ja valitsuste ülene kui võimalik hoida ja kasutada); RES – mida toob perspektiivis kaasa; Kultuuri arengukava 2021-230 kui strateegiline arengudokument ning arhitektuuripärand; maapiirkonnad; linnad, kohalikud tõmbekeskused; abikõlblikkuse kriteeriumid ja võimalused; tulevikuvisioonid võimalikust regionaalarengust Eestis Euroopa trendide taustal; arhitektuuripärandi toetusmeetmed sh abikõlblikkus (EAS lähiaastate suunad; KREDEX abikõlblikkus; PRIA MAK võimalused).

11. juuni

Terve päev

Vaba Lava tulevik

Kultuuriminister Anneli Oti ja kunstide asekantsleri Taaniel Raudsepa kohtumine Vaba Lava esindajatega, et arutada Vaba Lava tulevikuväljavaateid.

09. juuni

Terve päev

Koostöö Eesti kui filmiriigi tutvustamisel

Kultuuriminister Anneli Oti kohtumine Stuudio Asymmetric esindajatega, et tutvustada ettevõtte tegemisi. Koostöös PÖFFiga osaletakse Cannes`i showcase`i programmis oma uue filmi „Pinocchioga“. Koostöö Eesti kui filmiriigi tutvustamisel.

25. Mai

Terve päev

Paide Muusika- ja Teatrimaja koostöö Kultuuriministeeriumiga

Kultuuriministri Anneli Oti ja Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Paide Teatri ja Paide Muusika- ja Teatrimaja esindajatega, et tutvustada majas toimuvat, rääkida maja tulevikust ja koostööst Kultuuriministeeriumiga. Samuti tutvustada Paide Teatri projekti "Paide 3000".

24. Mai

Terve päev

Vastseliina Piiskoplinnuse ajaloo ülevaade ja arengute kokkuvõte

Kultuuriministri Anneli Oti ja Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kohtumine Vastseliina Piiskoplinnuse Sihtasutuse esindajaga, et saada ülevaade linnuse ajaloost ja arengutest. Samuti on teemaks linnuse konserveerimise ja rekonstrueerimise toetus.

11. Mai

Terve päev

Läänemere Kunstisadam

Kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi telefonivestlus Sihtasutuse Uue Kunsti Muuseum esindajaga Läänemere Kunstisadama teemadel.

05. Mai

Terve päev

Suusaorienteerumise MMi korraldamine

Spordi asekantsleri Tarvi Pürni kohtumine Eesti Orienteerumisliidu esindajaga, et saada ülevaade suusaorienteerumise MMi korraldamisest.