Kõik

Lõimuv Eesti 2030

Kultuuriministeeriumis kestab uue riikliku lõimumiskava koostamine aastateks 2021-2030, mis sõnastab Eesti riigi lõimumispoliitika eesmärgid ja tegevused nende saavutamiseks.

Loe Lähemalt »

Euroopa kultuuripealinn 2024

Euroopa kultuuripealinn 2024 tuleb taas Eestist. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. oktoober 2018.

Loe Lähemalt »

Kultuurieelarve 2019

Kultuurieelarve 2019 peamised suunad on kultuuritöötajate jätkuv palgatõus, suurinvesteeringute alustamine, eesti filmi, koondise tasemel sportlaste toetamine ning palju muud.

Loe Lähemalt »

Etendusasutuse seaduse muutmine

Etendusasutuse seaduse väljatöötamiskavatsus saadeti valdkonnale tutvumiseks 2016. aasta veebruaris. Seejärel on seaduse muudatusi arutatud kohtumistel valdkonna esindajatega.
Loe lähemalt »

Spordireform

Käimas on spordi rahastamispõhimõtete muutmine.

Loe lähemalt »

 

 

Uus muinsuskaitseseadus

Kultuuriministeerium töötas koostöös muinsuskaitse valdkonna esindajatega välja uue muinsuskaitseseaduse eelnõu. Seadus soovitakse jõustada 2019. aastal.

Loe lähemalt »

Nädalainfo

23. september 2018

Kultuuriministeeriumi kantsler Tarvi Sits avab kell 12.00 Jõhvi Kontserdimajas konverentsi „Kultuuripärand – mineviku mälestus, tuleviku tugisammas“.

22. september 2018

22.-23.09 osaleb Eesti suursaatkond Londonis nädalavahetuse suurüritusel Open House London ja avab külastajatele oma uksed.

21. september 2018

Kings Place`is Londonis toimub Erkki- Sven Tüüri viiulikontserdi Ühendkuningriigi esiettekanne, kus O/Modernt Orchestrat juhatab ja soleerib Hugo Ticciati.

20. september 2018

Kultuuriminister Indrek Saar osaleb valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

19. september 2018

Algab kultuuriministeeriumi kantsleri Tarvi Sitsi kultuurikoostöö-visiit Tokyosse, mis kestab 22. septembrini.

18. september 2018

Kultuuriminister Indrek Saar tutvustab kell 14.00 Riigikogu kultuurikomisjoni istungil muinsuskaitseseaduse eelnõu ja Kultuuriministeeriumi käesoleva aasta tööplaane.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.