Sa oled siin

Selgusid taotlusvooru "Rahvusvaheliste kultuuri- ja spordisündmuste toetamine" tulemused

28. märts 2018 - 14:55

Kultuuriminister Indrek Saar allkirjastas käskkirja, millega eraldati taotlusvoorust "Rahvusvaheliste kultuuri- ja spordisündmuste toetamine" toetust kolme suure Eestis toimuva spordiürituse toimumiseks. Toetuste kogusumma on 690 000 eurot ja tuge saavad 2018. aastal toimuvad ETU Euroopa meistrivõistlused triatlonis, IRONMAN Tallinn 2018 ja tänavused Curlingu Euroopa meistrivõistlused.

Tegu on uue, 2018. aasta alguses avatud taotlusvooruga. Toetuse eesmärk on tuua Eestisse rahvusvahelisi suursündmusi, mis rikastavad nii kultuuri- kui ka spordielu ning elavdavad Eesti majandust.

Taotlusvooru eelarve on 2 miljonit eurot aastas. Taotlusi saab esitada jooksvalt kuni planeeritud eelarve lõppemiseni.  

Täpsem info taotlusvooru kohta on kättesaadav siin.

 

Veel uudiseid samal teemal

Hasartmängumaksu Nõukogu
22.10.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuri ja spordi rahastamine muutub mugavamaks ja selgemaks

Riigikogu kiitis eelmisel nädalal heaks hasartmängumaksu seaduse ja Eesti Kultuurkapitali seaduse muutmise seaduse eelnõu. Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Meelis Kompus selgitab, et kultuurile ja spordile mõeldud raha ära ei kao, spordis summad hoopis suurenevad.

Aasta kodanik 2017 Rasmus Rask
22.10.2018|Kultuuriministeerium

Aasta kodaniku kandidaatide esitamine on avatud 4. novembrini

Kultuuriministeerium ootab kuni pühapäevani, 4. novembrini aasta kodaniku aunimetuse kandidaate. Aasta kodanik 2018 konkursi moto on „Ühine riik liidab“, mis lähtub Eesti Vabariigi saja aasta juubelist ja Euroopa kultuuripärandiaastast.