Sa oled siin

Loomemajanduse arendamise meetme teine tegevussuund on käivitumas

12. märts 2015 - 11:28

6. aprillil avaneb Euroopa Regionaalarengu Fondist rahastatava loomemajanduse arendamise meetme teine taotlusvoor, mis on mõeldud loomemajanduse piirkondlikele ja valdkondlikele arenduskeskustele. Sellega seoses toimub esmaspäeval, 16. märtsil Mektory´s infopäev kõigile potentsiaalsetele taotlejatele. 

„Avanevast loomemajanduse tugistruktuuride arendamise taotlusvoorust saavad toetust taotleda arenduskeskused selleks, et kasvatada loomeettevõtjate konkurentsivõimet, jätkusuutlikkust ja ekspordivõimekust, innustada ettevõtjaid tõhusamale omavahelisele koostööle ning soodustada loomesektori koostööd teiste majandussektoritega,“ märkis Kultuuriministeeriumi loomemajandusnõunik Anu-Maaja Pallok. „Võrreldes Euroopa Liidu eelmise rahastamisperioodiga on nüüd keskendumine tulemuste saavutamisele veelgi olulisem. Arenduskeskustel poolt elluviidavad projektid peaksid sisaldama eelkõige neid tegevusi, mis toetavad eksportööride arvu suurenemist loomesektoris ning aitavad kasvatada väike- ja keskmise suurusega ettevõtete loodud lisandväärtust töötaja kohta,“ lisas Pallok.  

Seoses taotlusvooru avamisega korraldab EAS järgmisel esmaspäeval, 16. märtsil kella 12.00-15.00 Tallinnas Mektory’s infopäeva. Täpsem info ja registreerimine on EASi veebilehel www.eas.ee/loomemajandus.

Peagi avatavast taotlusvoorust teavitab EAS aprilli alguses. Taotlusvoor avaneb 6. aprillil ja on avatud kuni 18. maini. Vooru eelarve on 1,06 miljonit eurot. Taotlemine toimub läbi EASi e-keskkonna  https://aken.eas.ee

Veel uudiseid samal teemal

Foto: europa.rs
23.08.2019|Kultuuriministeerium

Eestist valitav Euroopa kultuuripealinn 2024 selgub 28. augustil

Kolmapäeval, 28. augustil selgub Eestist valitav Euroopa 2024. aasta kultuuripealinn. Omavahel on lõppvoorus jäänud konkureerima Tartu ja Narva. Tänavu on Euroopa kultuuripealinnad Itaalias asuv Matera ning Bulgaaria linn Plovdiv.

Foto: ERR telemaja, Kadarik Tüür Arhitektid OÜ „Roheline lina”
15.08.2019|Kultuuriministeerium

Valitsus rahastab nii rahvusringhäälingu kui ka rahvusraamatukogu ehitust

Valitsuskabinet leppis täna, 15. augustil kokku kinnisvarainvesteeringud lähiaastateks. Algab Eesti Rahvusringhäälingu uue telekompleksi ehitus ning Eesti Rahvusraamatukogu kauaoodatud renoveerimistööd.