Sa oled siin

Kultuuriministeeriumi spordi asekantslerina jätkab Tarvi Pürn

10. veebruar 2021 - 15:42
Tarvi Pürn
Tarvi Pürn

Kultuuriminister Anneli Ott kinnitas vastavalt Riigikantselei tehtud ettepanekule Tarvi Pürni Kultuuriministeeriumi spordi asekantsleriks. Pürn läbis edukalt Riigikantselei juures tegutseva tippjuhtide valikukomisjoni korraldatud avaliku konkursi sellele ametikohale.

„Uuel ametiajal seisavad olulisematest ülesannetest ees reformid liikumisharrastuse edendamiseks ning jätkuvad tegevused Eesti saavutusspordi arendamisel. Aktuaalne on ka sporti ja liikumist toetava taristu arendamine,“ ütles Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn.

Spordi asekantsleri peamised tööülesanded on spordi valdkondlike katusorganisatsioonide kaudu sporditöö koordineerimine. Samuti peab asekantsler korraldama ministeeriumi kaudu rahastatavate riiklike programmide rakendamist ning viima ellu eesmärke saavutusspordi, noortespordi, harrastusspordi, maakondliku spordi ja spordi tugistruktuuride tasandil. Samuti juhib ta valdkonnaga seotud strateegiliste dokumentide ja õigusaktide koostamist.

Tarvi Pürn on töötanud spordi asekantslerina ministeeriumis alates 2016. aastast, enne seda töötas ta Eesti Võrkpalli Liidus ja oli selle liidu tegevjuht. Tema ametiaeg spordi asekantslerina kestab 20. märtsini 2026.

Veel uudiseid samal teemal

Estonia kontserdisaal
26.02.2021|Kultuuriministeerium

Valitsus kehtestas koroonaviiruse tõrjeks rangemad piirangud

Valitsus kinnitas täna e-istungil eri valdkondades senisest rangemad meetmed, et piirata koroonaviiruse leviku üha kiirenevat kasvu, uued nõuded kehtivad 28. märtsini. Alates 3. märtsist peavad publikule uksed sulgema enamik kultuuriasutusi, nende hulgas nii teatrid, kinod kui ka muuseumid.

Kultuuriminister Anneli Ott
26.02.2021|Kultuuriministeerium

100 päeva plaan: energiasüst kõigile ministeeriumi valdkondadele

Kaja Kallase juhitav Keskerakonna ja Reformierakonna valitsus astus ametisse 26. jaanuaril 2021. Esimest 100 päeva loetakse hea tava kohaselt kriitikavabaks perioodiks, mil uus valitsus saab rahulikult atra seada. Samal ajal ei tähenda see üksnes mõttetööd, vaid 100 päeva plaani konkreetsete eesmärkide täitmist. See päev jõuab kätte kolmapäeval, 5. mail.