Sa oled siin

Kultuuriministeerium tutvustas alanud aasta plaane

9. jaanuar 2018 - 17:14
Londoni raamatumess 2017
Londoni raamatumess 2017

Kultuuriministeerium korraldas kolmapäeval, 10. jaanuaril miniseminari, millel tutvustati ministeeriumi plaane-suundi alanud aastaks.

Kultuuriminister Indrek Saare ettekanne oli kultuuritöötajate palgatõusupoliitikast, kantsler Paavo Nõgene kõneles kultuuriekspordist ja rahvusvahelistumisest. Lisaks tuli juttu aasta ühest tippsündmusest, Londoni raamatumessist, millel Eesti on koos kahe teise Balti riigiga peakülaline. Kõne alla võeti muuseumide tulevaste ühishoidlate teema, uus muinsuskaitseseadus ning mured Narva muuseumi ümber. Teemasid tõusis teisigi.

Vaata ülekande salvestust siit.

Veel uudiseid samal teemal

Hasartmängumaksu Nõukogu
22.10.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuri ja spordi rahastamine muutub mugavamaks ja selgemaks

Riigikogu kiitis eelmisel nädalal heaks hasartmängumaksu seaduse ja Eesti Kultuurkapitali seaduse muutmise seaduse eelnõu. Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Meelis Kompus selgitab, et kultuurile ja spordile mõeldud raha ära ei kao, spordis summad hoopis suurenevad.

Aasta kodanik 2017 Rasmus Rask
22.10.2018|Kultuuriministeerium

Aasta kodaniku kandidaatide esitamine on avatud 4. novembrini

Kultuuriministeerium ootab kuni pühapäevani, 4. novembrini aasta kodaniku aunimetuse kandidaate. Aasta kodanik 2018 konkursi moto on „Ühine riik liidab“, mis lähtub Eesti Vabariigi saja aasta juubelist ja Euroopa kultuuripärandiaastast.