Sa oled siin

Kultuuriministeerium toetab spordialaliitude jätkusuutlikkust

2. juuni 2020 - 11:42

Kultuuriministeerium kuulutab välja taotlusvooru spordialaliidu jätkusuutlikkuse toetusele. Toetust eraldatakse riigi 2020. aasta lisaeelarves ette nähtud vahenditest eesmärgiga leevendada COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga seotud kriisi mõju, mis ohustab spordialade mitmekesisust, spordialaliitude toimimist ja sportmängude täiskasvanute Eesti meistriliigade toimumise järjepidevust, kompenseerides tegevuse katkemisega kaasnenud juba tehtud ja eesolevaid möödapääsmatuid kulusid.

Spordialaliidu jätkusuutlikkuse toetust võib taotleda rahvusliku olümpiakomitee liikmeskonda kuuluv spordialaliit. Täpsemad taotlemise tingimused leiab Kultuuriministeeriumi kodulehelt

Taotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt Kultuuriministeeriumi toetuste taotlemise e-keskkonnas

Taotluse esitamise tähtaeg on 9. juuni 2020.

Taotlusvooru aluseks on määrus „Riigieelarvest Kultuuriministeeriumile spordi toetamiseks eraldatud vahenditest antavate sporditoetuste liigid ning toetuse taotlemise, taotleja hindamise, toetuse määramise ja määramisest keeldumise tingimused ja kord“ ja seletuskiri (PDF) (333.45 KB, PDF).

Lisainfo
Margus Klaan
628 2328
margus.klaan@kul.ee 

Veel uudiseid samal teemal

Kultuuriministeeriumi hoone
07.07.2020|Kultuuriministeerium

Spordialaliitudele ja spordiobjektidele jagati 1,1 miljonit kriisiabi

Lõppenud on viimased kaks spordivaldkonna taotlusvooru, mille eesmärk oli toetada koroonaviiruse levikust tingitud kriisist mõjutatud spordivaldkonda. Spordialaliite ja spordiobjektide valdajaid toetati kokku ligi 1,1 miljoni euroga.

05.06.2020|Kultuuriministeerium

Spordile jagati ligi 1,6 miljonit eurot kriisiabi

Lõppenud on meistriliigade jätkusuutlikkuse, liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkuse ning noori treenivate treenerite täiendava toetuse taotlusvoorud, mille tulemusena toetati koroonakriisist räsitud spordivaldkonda ligi 1,6 miljonit euroga. Toetused makstakse välja 7 tööpäeva jooksul.