Sa oled siin

Kultuuriministeerium toetab liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkust

22. oktoober 2020 - 13:22

Kultuuriministeerium kuulutab välja täiendava taotlusvooru liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkuse toetusele. Toetust eraldatakse riigi 2020. aasta lisaeelarves ette nähtud vahenditest ning eesmärk on COVID-19 levikuga seotud möödapääsmatute kulude kompenseerimine suurematele üleriigilise tähtsusega traditsioonilisi liikumisharrastuse üritusi korraldavatele spordiorganisatsioonidele ning seeläbi tagada nende jätkusuutlikkus piirangute lõppemisel.

Liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkuse toetust võib taotleda spordiorganisatsioon, mis on muuhulgas taotluse esitamise tähtpäevaks kantud Eesti Spordiregistrisse. Täpsemad taotlemise tingimused leiab Kultuuriministeeriumi kodulehelt

Taotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt Kultuuriministeeriumi toetuste taotlemise e-keskkonnas

Taotluse esitamise tähtaeg on 8. november 2020.

Taotlusvooru aluseks on määrus „Riigieelarvest Kultuuriministeeriumile spordi toetamiseks eraldatud vahenditest antavate sporditoetuste liigid ning toetuse taotlemise, taotleja hindamise, toetuse määramise ja määramisest keeldumise tingimused ja kord“ ja seletuskiri (PDF) (333.45 KB, PDF).

Lisainfo
Jarko Koort
spordinõunik
628 2239
jarko.koort@kul.ee

Veel uudiseid samal teemal

Tehvandi Spordikeskus
29.10.2020|Kultuuriministeerium

Tehvandi Spordikeskus arendab Lõuna-Eestis maailmatasemel spordikeskusi

Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus, mis haldab kolme Lõuna-Eesti spordikeskust – Tehvandi ja Kääriku Spordikeskust ning Tartumaa Tervisespordikeskust – plaanib kõigist kolmest arendada maailma tipptasemel spordikeskused. Tulevikuplaane avab lähemalt SA Tehvandi Spordikeskus juhatuse liige Kristjan Karis.

02.10.2020|Kultuuriministeerium

Selgusid 2020. aasta teise poolaasta riiklike spordistipendiumide saajad

2020. aasta teiseks poolaastaks eraldati riiklik spordistipendium 72 sportlasele kogusummas 60 480 eurot. Ühe stipendiumi suurus on 840 eurot poolaastas.