Sa oled siin

Kultuuriministeerium toetab liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkust

22. oktoober 2020 - 13:22

Kultuuriministeerium kuulutab välja täiendava taotlusvooru liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkuse toetusele. Toetust eraldatakse riigi 2020. aasta lisaeelarves ette nähtud vahenditest ning eesmärk on COVID-19 levikuga seotud möödapääsmatute kulude kompenseerimine suurematele üleriigilise tähtsusega traditsioonilisi liikumisharrastuse üritusi korraldavatele spordiorganisatsioonidele ning seeläbi tagada nende jätkusuutlikkus piirangute lõppemisel.

Liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkuse toetust võib taotleda spordiorganisatsioon, mis on muuhulgas taotluse esitamise tähtpäevaks kantud Eesti Spordiregistrisse. Täpsemad taotlemise tingimused leiab Kultuuriministeeriumi kodulehelt

Taotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt Kultuuriministeeriumi toetuste taotlemise e-keskkonnas

Taotluse esitamise tähtaeg on 8. november 2020.

Taotlusvooru aluseks on määrus „Riigieelarvest Kultuuriministeeriumile spordi toetamiseks eraldatud vahenditest antavate sporditoetuste liigid ning toetuse taotlemise, taotleja hindamise, toetuse määramise ja määramisest keeldumise tingimused ja kord“ ja seletuskiri (PDF) (333.45 KB, PDF).

Lisainfo
Jarko Koort
spordinõunik
628 2239
jarko.koort@kul.ee

Veel uudiseid samal teemal

Kultuuriminister Anneli Ott
17.02.2021|Riigikantselei

Kultuuriminister Anneli Ott: dopingutarvitamise suhtes on nulltolerants, ootame selgitusi

Kultuuriminister Anneli Ott teatas maadleja Heiki Nabit puudutava dopingutarvitamise kahtluse avalikuks saamise järel, et igasuguse dopingutarvitamise suhtes kehtib nulltolerants. Sportlasel on õigus taotleda B-proovi avamist, mistõttu tuleb ära oodata asjade edasine käik.

Riigipreemiad 2020
28.01.2021|Kultuuriministeerium

Tänavustele riiklikele spordipreemiatele esitati 30 kandidaati

Kultuuriministeeriumisse laekus tähtajaks, 10. jaanuariks 2021 kokku 30 ettepanekut riigi spordi elutöö- ja aastapreemiate määramiseks. Kahele elutööpreemiale laekus 16 ning kuuele aastapreemiale saabusid esildised 14 kandidaadi kohta.