Sa oled siin

Konkurss kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti ametikohale (asenduskoht)

20. november 2017 - 15:21

Kultuuriministeerium ootab oma meeskonnaga liituma kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti, kelle peamine ülesanne on igapäevase meediasuhtluse tagamisele kaasaaitamine ning ministeeriumi kodulehe ja siseveebi administreerimine ning arendamine. Sealhulgas igapäevase meediamonitooringu läbiviimine, eelinfo kogumine ja infokirja koostamine, ministeeriumi igakuise infokirja teemade kogumine, infokirja koostamine ja avaldamine, ministeeriumi tõlketööde koordineerimine ja ministeeriumi ürituste korraldamise juhtimine.

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • omad kõrgharidust kommunikatsiooni või sellele lähedasel erialal;
  • tunned huvi kultuurivaldkonna vastu;
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil;
  • oled väga hea suhtleja ning väärtustad meeskonnatööd.

Kasuks tuleb erialane töökogemus, soovitavalt riigiasutuses.

Pakume Sulle võimalust aidata kaasa ministeeriumi välis- ja sisekommunikatsiooni alase tegevuse korraldamisele koos professionaalse ja toetava meeskonnaga ning meeldivat ja nüüdisaegset töökeskkonda, sealhulgas võimalust kohandada töökoht sobivaks erivajadusega inimesele.

Tööle asumise aeg:
eelduslikult veebruar 2018.
Töökoht on tähtajaline kuni ajutiselt äraoleva töötaja naasmiseni. 
Töökoht asub Tallinnas.

Kandideerimiseks palume esitada motiveeritud avalduse ning CV koos palgasooviga hiljemalt 10. detsembril 2017 e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “Kommunikatsioonispetsialist”.

Lisainformatsioon:
Maris Viipsi, personalijuht; telefon 628 2251
Meelis Kompus, kommunikatsiooniosakonna juhataja; telefon 5202 318

Veel uudiseid samal teemal

Foto: Kultuuriministeerium
18.03.2019|Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium ootab taas ettepanekuid riigi kultuuristipendiumide määramiseks

Kultuuriministeerium ootab alates esmaspäevast, 18. märtsist ettepanekuid riigi kultuuristipendiumide määramiseks. Stipendiumiga toetatakse peamiselt õpinguid välisriigis ning võimalusel kaalukaid kultuuriprojekte ja loomingulisi tellimusi. Aastas saab välja anda kuni 20 stipendiumit suurusega 2300 eurot.

Foto: Ugala teater
14.03.2019|Kultuuriministeerium

Algavad arutelud Eesti kultuuri kümnendivisiooni üle

Kultuuriministeeriumi eestvedamisel toimub reedel, 15. märtsil Viljandis Ugala teatris kultuuripoliitika alusdokumendi Kultuur 2030 esimene teemarühma kohtumine. Teemarühmad käivad koos ning tagasiside kogutakse esimese poolaasta jooksul, tulevast kultuurivisiooni hakatakse dokumendiks sõnastama sügisel.