Sa oled siin

Avanes taotlusvoor „Toetus liikumisharrastuse edendamiseks“ 2017. aastal

9. november 2016 - 15:47

Taotlusvooru „Toetus liikumisharrastuse edendamiseks“  eesmärk on aidata kaasa liikumisharrastust edendavate üleriigiliste tegevuste elluviimisele, kaasata nende tegemiste kaudu elanikkonda ulatuslikumalt korrapärasesse liikumisharrastusse ja tõsta Eestis korraldatavate liikumisharrastuse ürituste kvaliteeti.

Taotlusvoorust võivad toetust taotleda maakonna spordiliidud, Eesti Olümpiakomitee liikmeskonda kuuluvad spordiorganisatsioonid, kes aitavad kaasa liikumisharrastuse edendamisele ning spordiorganisatsioonid, kes korraldavad üleriigilise tähtsusega liikumisharrastuse üritusi.

Taotlusvoorust toetatakse liikumisharrastuse edendamiseks ürituste korraldamist ja regulaarsete tegevuste läbiviimist. Samuti inimeste liikumisharrastuse teadlikkuse tõstmisele suunatud tegevusi nagu koolitused ja kampaaniad ning teavikute ja teiste infokandjate loomine.

Taotluste esitamise tähtaeg on 5. detsember 2016. Pärast tähtaega laekunud taotlusi menetlusse ei võeta.

Taotlusvooru täpsemate tingimustega on võimalik tutvuda SIIN.

Lisainformatsioon:

Margus Klaan

Spordiosakonna nõunik

Tel: 6282328

E-mail: margus.klaan@kul.ee

Veel uudiseid samal teemal

05.06.2020|Kultuuriministeerium

Spordile jagati ligi 1,6 miljonit eurot kriisiabi

Lõppenud on meistriliigade jätkusuutlikkuse, liikumisharrastuse ürituste jätkusuutlikkuse ning noori treenivate treenerite täiendava toetuse taotlusvoorud, mille tulemusena toetati koroonakriisist räsitud spordivaldkonda ligi 1,6 miljonit euroga. Toetused makstakse välja 7 tööpäeva jooksul.

02.06.2020|Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium toetab spordialaliitude jätkusuutlikkust

Kultuuriministeerium kuulutab välja taotlusvooru spordialaliidu jätkusuutlikkuse toetusele, mis aitab leevendada koroonaviiruse levikuga seotud kriisi mõju.