Sa oled siin

Avanes taotlusvoor „Toetus liikumisharrastuse edendamiseks“ 2017. aastal

9. november 2016 - 15:47

Taotlusvooru „Toetus liikumisharrastuse edendamiseks“  eesmärk on aidata kaasa liikumisharrastust edendavate üleriigiliste tegevuste elluviimisele, kaasata nende tegemiste kaudu elanikkonda ulatuslikumalt korrapärasesse liikumisharrastusse ja tõsta Eestis korraldatavate liikumisharrastuse ürituste kvaliteeti.

Taotlusvoorust võivad toetust taotleda maakonna spordiliidud, Eesti Olümpiakomitee liikmeskonda kuuluvad spordiorganisatsioonid, kes aitavad kaasa liikumisharrastuse edendamisele ning spordiorganisatsioonid, kes korraldavad üleriigilise tähtsusega liikumisharrastuse üritusi.

Taotlusvoorust toetatakse liikumisharrastuse edendamiseks ürituste korraldamist ja regulaarsete tegevuste läbiviimist. Samuti inimeste liikumisharrastuse teadlikkuse tõstmisele suunatud tegevusi nagu koolitused ja kampaaniad ning teavikute ja teiste infokandjate loomine.

Taotluste esitamise tähtaeg on 5. detsember 2016. Pärast tähtaega laekunud taotlusi menetlusse ei võeta.

Taotlusvooru täpsemate tingimustega on võimalik tutvuda SIIN.

Lisainformatsioon:

Margus Klaan

Spordiosakonna nõunik

Tel: 6282328

E-mail: margus.klaan@kul.ee

Veel uudiseid samal teemal

Kultuuriministeerium
31.01.2020|Kultuuriministeerium

Töiselt alanud 2020. aasta Kultuuriministeeriumis

2020. aastast on möödunud kuu. Digikultuuriaasta on alanud, õigusloome protsessid liiguvad oma radu pidi, valmivad kultuuripoliitika uue perioodi aluspõhimõtted. Ministeeriumi juhid tutvustavad alanud aasta sihte.

Laskesuusatamine Foto: Jarek Jõepera
17.01.2020|Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium toetab rahvusvaheliste spordisündmuste korraldamist üle miljoni euroga

Kultuuriminister Tõnis Lukas allkirjastas kaks käskkirja, millega eraldatakse 35 rahvusvahelise spordisündmuse läbiviimiseks kokku 1 168 000 eurot. Toetust jagus nii Euroopa U20 meistrivõistlustele kergejõustikus kui ka laskesuusatamise Euroopa meistrivõistluste korraldamiseks Otepääl.