Sa oled siin

Avanes „Eesti kultuur maailmas“ 2020. aasta I taotlusvoor

18. oktoober 2019 - 12:40
Mart Kangro, Juhan Ulfsak, Eero Epner. "Workshop"
Mart Kangro, Juhan Ulfsaki ja Eero Epneri "Workshop"

Tänasest on võimalik esitada taotlusi 2020. aasta rahvusvahelistele projektidele toetuse saamiseks. Taotluste esitamise tähtaeg on 18. november kell 23.59.

Taotlusvoorust eraldatava toetuse alampiir projekti kohta on 4000 eurot ja ülempiir 60 000 eurot. Taotluse koostamisel on oluline jälgida, et see vastaks kuuele kriteeriumile, mida võetakse arvesse taotluste hindamisel:
- projekti sisu
- projekti mõju
- eelarve
- teavitustegevused
- hinnang taotlele
- koostööpartnerid

Täpsemalt on hindamiskriteeriumid lahtikirjutatud määruses ja seletuskirjas (PDF)(PDF).

Taotlused tuleb esitada elektrooniliselt Toetuste Menetlemise Infosüsteemis.

Taotlusvooru “Eesti kultuur maailmas” eesmärk on aidata kaasa Eesti tutvustamisele, kultuuridiplomaatia edendamisele ja Eesti kultuuri rahvusvahelistumisele väljaspool Eestit läbi muusika, kirjanduse, etenduskunstide, filmikunsti, kujutava kunsti, muuseumide, rahvakultuuri, arhitektuuri, disaini ja väliseesti kogukondadega seotud kõrgetasemeliste kultuurisündmuste toetamise.

Täiendav info
Kristel Üksvärav
taotlusvooru koordinaator
628 2249
kristel.uksvarav@kul.ee 

Veel uudiseid samal teemal

Hollandi paviljon Veneetsias
20.02.2020|Kultuuriministeerium

Lukas: hollandlaste usaldus on meie noorele kunstiväljale suur au ja tunnustus

Kultuuriminister Tõnis Lukas saatis tänukirja Hollandi Kuningriigi suursaadikule Eestis Karen van Stegerenile, milles minister tänas toetuse eest 2021. aasta Veneetsia kunstibiennaalil osalemisel. Eesti saab tuleval aastal enda käsutusse Hollandi paviljoni, mis asub festivali südames, Giardini näitusealal.

Euroopa Komisjoni hoone Brüsselis. Foto: Kultuuriministeerium
19.02.2020|Kultuuriministeerium

Eesti valiti juhtima Euroopa Komisjoni ruumiloome ekspertrühma

Eesti valiti teisipäeval, 18. veebruaril juhtima Euroopa Komisjoni juurde moodustatud kvaliteetse arhitektuuri ja ehitatud keskkonna ekspertrühma. Eesti esindaja töögrupis on Kultuuriministeeriumi arhitektuuri- ja disaininõunik Veronika Valk-Siska, juhivastutust jagatakse koos Prantsusmaaga.