Sa oled siin

Algas konkurss üleriigilise televisiooniteenuse tegevusloa väljaandmiseks

14. veebruar 2019 - 11:15
Telestuudio. Foto: Kultuuriministeerium
Telestuudio. Foto: Kultuuriministeerium

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) kuulutas välja konkursi vaba juurdepääsuga üleriigilise televisiooniteenuse osutamise tegevusloa väljaandmiseks. 

Tegevusloa taotlused tuleb esitada hiljemalt 8. märtsiks 2019 TTJA-le, kes teeb otsuse tegevusloa väljaandmise või sellest keeldumise kohta hiljemalt kolme kuu jooksul pärast taotluste esitamise tähtaega.

Vastavalt meediateenuste seaduses (MeeTS) sätestatule kehtestas kultuuriminister tegevusloale mitmeid kõrvaltingimusi, mida tuleb teleprogrammis järgida.

Konkursil osalemisega seotud dokumendid

Täiendav teave konkursi kohta
Helin Pertelson
TTJA sideosakonna side- ja meediateenuste talituse peaspetsialist
667 2040

 

 

Veel uudiseid samal teemal

Leelo Tungal, 2019. aasta kultuuri elutööpreemia laureaat
21.01.2020|Kultuuriministeerium

Tutvu riigi kultuuri- ja spordipreemiate kandidaatide nimistuga

Riigi kultuuripreemiate komisjonile saabus 88 ettepanekut loovisiku või loomingulise kollektiivi premeerimiseks. Spordivaldkonnast tõsteti esile ning seati üles 43 kandidatuuri. Nii elutöö- kui ka aastapreemiate saajad otsustab valitsus ning kõrged tunnustused antakse üle Eesti Vabariigi aastapäeva eel, 22. veebruaril. 

Foto: Kultuuriministeerium
21.01.2020|Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium otsib finantsnõunikku

Kultuuriministeerium otsib oma meeskonnaga liituma finantsnõunikku, kes osaleb Kultuuriministeeriumi valitsemisala ja asutuste tegevuspõhiste eelarvemudelite väljatöötamises ja arendamises ning tagab nende olemasolu kuluarvestuse infosüsteemis KAIS. Kandideerimise tähtpäev on 4. veebruar.