Sa oled siin

Algab töökoha spordikuu! Tule avaüritusele “Sportlik lõunapaus!”

30. august 2017 - 12:08
Töökohaspordikuu Kujundus: EOK
Töökohaspordikuu Kujundus: EOK

Septembris tähistatakse Eesti Olümpiakomitee, Kultuuriministeeriumi ja Ühenduse Sport Kõigile eestvedamisel töökohaspordikuud. Spordikuu ametlik avaüritus" Sportlik lõunapaus!“ toimub 4. septembril kell 13 Telliskivi Loomelinnaku väljakul. Osale ja võta kolleegid ka kaasa!

Töökohaspordikuu avavad kultuuriminister Indrek Saar ja EOK president Urmas Sõõrumaa. Järgneb ühisvõimlemine armastatud treeneri Sandra Raju juhendamisel. Kell 13.15 avatakse lõbus paarisorienteerumise rada algusega Telliskivi Loomelinnakust (raja pikkus kokku 2 km, sportlik riietus pole vajalik!), samal ajal läheb lahti ka lõuatõmbevõistlus Funderbeami kontoris aadressil Telliskivi 60a C4. Osalejate vahel loositakse välja auhindu.

Liikuma tulevad teiste seas ka aktiivsed „töökohasportijad“, kellega on võimalik soovi korral mõõtu võtta või liikumisnippe küsida: EOK asepresident ja ettevõtja Tõnu Tõniste, Paf.com spordiennustusportaali juht Allar Levandi ja maratoonar/audiitor Roman Fosti.

Pange ka ennast ja oma kolleege kirja: https://goo.gl/forms/W57BPwan67b9dfyD2

Töökohaspordikuu eesmärk on teadvustada liikuva eluviisi olulisust, selle positiivset mõju ning võimalusi üleüldise efektiivsuse tõstmiseks töökohas.

Kohtumiseni töökohaspordikuu avamisel ja rõõmsat liikumist kogu kuu jooksul!

Veel uudiseid samal teemal

07.10.2019|Kultuuriministeerium

Selgusid 2019. aasta teise poolaasta riiklike spordistipendiumide saajad

2019. aasta teiseks poolaastaks eraldati riiklik spordistipendium 86 sportlasele kogusummas 72 240 eurot. Ühe stipendiumi suurus on 840 eurot poolaastas.

25.09.2019|Kultuuriministeerium

Valitsus toetab Team Estoniat täiendavalt 2 miljoni euroga

Valitsus toetab 2020. aastal Eesti spordikoondist edendavat Team Estoniat 3 miljoni euroga. See on 2 miljoni võrra rohkem kui sellel aastal.