Sa oled siin

1. augustil avaneb taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ 2020. aasta 2. voor

31. juuli 2020 - 13:50

Eesti kultuuri rahvusvahelistumist toetava taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ tänavune 2. voor avaneb 1. augustil. Taotluste esitamise viimane päev on 17. august.

„Varasemalt on teine voor toimunud mais, kuid tänavu olime seoses COVID-19 viiruspuhanguga sunnitud plaane muutma ja vooru avamise edasi lükkama. Juhin aga tähelepanu, et see on mõeldud sündmustele, mis toimuvad veel selle aasta sees ehk hiljemalt 31. detsember 2020. Järgmise aasta sündmuste taotlused sellesse ei kvalifitseeru,“ ütles taotlusvooru koordinaator Kristel Üksvärav.

„Tulenevalt sellest, et viirus ei ole kuhugi kadunud, tuleb taotlejatel arvestada kehtivate riikidevaheliste liikumispiirangute ja karantiini nõuetega. Kõige tõenäolisem on sündmuste toimumine lähiriikides, näiteks Lätis, Leedus, Soomes,“ lisas Üksvärav.

Taotlusvooru tingimused on samad, kui varem. Kogu taotlusvooru puudutav info on kirjas Kultuuriministeeriumi kodulehel

Taotluste esitamine toimub elektrooniliselt, kultuuriministeeriumi toetuste menetlemise infosüsteemis

Veel uudiseid samal teemal

Balti Assamblee kirjandusauhinna vastastikuse mõistmise memorandumi allkirjastamine
24.07.2020|Kultuuriministeerium

Lukas allkirjastas Vilniuses Balti Assamblee kirjandusauhinna vastastikuse mõistmise memorandumi

Kultuuriminister Tõnis Lukas on täna visiidil Leedus, kus koos Leedu kultuuriminister Mindaugas Kvietkauskase ja Läti kultuuriminister Nauris Puntulisega allkirjastati Balti Assamblee kirjandusauhinna vastastikuse mõistmise memorandum.

Viljandi Vana kalmistu Foto: Anne Kivi
23.07.2020|Riigikantselei

Narva vangilaagri ja Viljandi Vana kalmistu kuulutati kultuurimälestisteks

Kultuuriminister Tõnis Lukas allkirjastas täna käskkirjad, millega kuulutas kultuurimälestisteks Narva vangilaagri kalmistu ning Viljandi Vana kalmistu.