Sa oled siin

1. augustil avaneb taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ 2020. aasta 2. voor

31. juuli 2020 - 13:50

Eesti kultuuri rahvusvahelistumist toetava taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ tänavune 2. voor avaneb 1. augustil. Taotluste esitamise viimane päev on 17. august.

„Varasemalt on teine voor toimunud mais, kuid tänavu olime seoses COVID-19 viiruspuhanguga sunnitud plaane muutma ja vooru avamise edasi lükkama. Juhin aga tähelepanu, et see on mõeldud sündmustele, mis toimuvad veel selle aasta sees ehk hiljemalt 31. detsember 2020. Järgmise aasta sündmuste taotlused sellesse ei kvalifitseeru,“ ütles taotlusvooru koordinaator Kristel Üksvärav.

„Tulenevalt sellest, et viirus ei ole kuhugi kadunud, tuleb taotlejatel arvestada kehtivate riikidevaheliste liikumispiirangute ja karantiini nõuetega. Kõige tõenäolisem on sündmuste toimumine lähiriikides, näiteks Lätis, Leedus, Soomes,“ lisas Üksvärav.

Taotlusvooru tingimused on samad, kui varem. Kogu taotlusvooru puudutav info on kirjas Kultuuriministeeriumi kodulehel

Taotluste esitamine toimub elektrooniliselt, kultuuriministeeriumi toetuste menetlemise infosüsteemis

Veel uudiseid samal teemal

23.11.2020|Kultuuriministeerium

Valitsus täpsustas piirangute sisu ja kehtima hakkamise aega

Valitsus kinnitas täna, 23. novembril uued koroonaviiruse vastased meetmed. Alates laupäevast, 28. novembrist hakkavad koroonaviiruse laia leviku tõttu kehtima uued piirarvud ning saalide täituvuse reeglid. Palume tutvuda ning tingimustega arvastada. 

Teater Vanemuine
20.11.2020|Kultuuriministeerium

OLULINE! Uuel nädalal hakkavad kehtima uued piirangud kultuurivaldkonnale

Valitsus otsustas reedel, 20 novembril, et uuel nädalal hakkavad seoses koroonaviiruse laia levikuga kehtima lisapiiranguid kultuurisündmustele. Rakenduvad uued piirarvud ning saalide täituvuse reeglid. Palume tutvuda!