Sa oled siin

Kunstiteose tellimise konkurss Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli juurdeehitusele

Heino Elleri Muusikakool annab teada, et on välja kuulutatud kunstiteose tellimise konkurss nimetusega "Kunstiteose tellimine Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli juurdeehitusele".

 

Kunstikonkursi eesmärk on sõlmida konkursi võitjaga tema pakutud ideekavandi ja kunstiteose tellimise seaduse §34 lg3 alusel hankeleping, mis sisaldab kunstiteose (skulptuur) valmistamist, kohalevedu ja paigaldamist Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli peatrepile aadressil Lossi tn 15 Tartu.

Skulptuuri maksumus on kokku 25 000 eurot. Nimetatud summa tasutakse kunstiteose tellimise konkursi võitjale temaga eraldi sõlmitava lepingu alusel. Nimetatud summa sisaldab autoritasusid, skulptuuri valmistamise ja paigaldamise maksumust. Nimetatud summa on lõplik maksumus, ehk sisaldab käibemaksu kui töövõtja on käibemaksukohuslane.

Paremusjärjestusse seatud kavandite eest preemiat ei maksta. Esimese koha saanud kavandi preemia sisaldub võitjaga sõlmitava lepingu maksumuses.

Kavandite esitamise lõpptähtaeg on 18. juuni 2018 kell 14.00. Kavandatava kunstiteose asukohaga saab tutvuda kohapeal, aadressil Lossi 15, Tartu või SIIN.

Züriisse kuuluvad:

  • Kadri Leivategija (H. Elleri nim Tartu Muusikakooli direktor)
  • Hanna-Liis Kont (Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing)
  • Tiina-Mall Kreem (Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing)
  • Vergo Vernik (Eesti Kunstnike Liit)
  • Jana Huul (Eesti Kujurite ühendus)
  • Maiken Kull (H. Elleri nim Tartu Muusikakooli arendusjuht)

 

Viimati uuendatud: 20. juuni 2018