Sa oled siin

Eesti EL eesistumise spordikonverents treenerite rollist, 13.-14. juuli 2017

Eesti EL eesistumise raames toimus juulis 2017 Tallinnas EL spordidirektorite kohtumine ja rahvusvaheline konverents “Treenerite roll ühiskonnas. Lisades väärtust inimeste ellu”.

 

Konverentsi peaesinejad on International Council for Coaching Excellence (ICCE) esimees Sergio Lara-Bercial ning kauaaegne jalgpallitreener Roy Hodgson.
 
Eestis on treenerite teemat aktiivselt arendatud üle 10 aasta. Suuresti just tänu saavutatud edusammudele on see valitud Eesti EL eesistumise prioriteetseks teemaks spordivaldkonnas. Treenerite rolli tõstatamine väärtuste ja eluks vajalike oskuste õpetajana, elukvaliteeti tõstvate liikumisharjumuste kujundajana ning ühiskonna sidustajana on liikmesriikide ja Euroopa Liidu tasandil laiemalt aktuaalne ja uudne. Konverentsil arutatakse nii saavutus- kui harrastusspordile orienteeritud treenerite rolli üle ühiskonnas, arvestades nende põhirolli spordis, tegevuse mõju üksikisiku ja ühiskonna tasandil ning millist rolli mängivad selles koolitus ja kvalifikatsioonid. Käsitletakse nii treenerite staatust kui vastutust, arutletakse, kas treenerite ettevalmistus käib kaasas tänapäeva ühiskonna vajadustega, ning mida saavad selleks Euroopa Liidu liikmesriigid ära teha, et aidata treeneritel oma muutuvat rolli paremini täita. 

  • Aeg: 13.-14. juuli 2017
  • Koht: Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn konverentsikeskus. 
  • Programm (PDF)
  • Töökeel: inglise

 

 

Konverentsi veebiülekanded

 

1. päev - 13. juuli 2017

2. päev - 14. juuli 2017
 

 

Konverentsi materjalid

 

Konverentsiettekanded

 

Lisamaterjalid

 

Kontakt

Margus Klaan
spordinõunik
margus.klaan@kul.ee
+372 628 2328

Pressiesindaja:

Kai-Ines Nelson
kai-ines.nelson@kul.ee
+372 55689644
+372 6282271

 

Viimati uuendatud: 11. veebruar 2020