Sa oled siin

Kommunikatsiooniosakond

Kommunikatsiooniosakond informeerib avalikkust ministeeriumi ja selle valitsemisala tegevusest ning vastutab ka organisatsiooni sisekommunikatsiooni eest. Lisaks korraldab Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakond erialaseid koolitusi ja muid sündmusi ministeeriumi valitsemisala asutuste kommunikaatoritele.

 
 
Meelis Kompus

Meelis Kompus

Kommunikatsiooniosakonna juhataja

Meelis Kompus vastutab Kultuuriministeeriumi kommunikatsioonikorralduse eest ja osaleb valitsuskommunikatsiooni koordinatsioonikogu töös. Eraldi tegeleb ta riigieelarve küsimustega, organisatsiooni puudutavaga ning koolituste planeerimisega.

 Telefon: 628 2262, mobiil: +372 520 2318
meelis.kompus@kul.ee

 
Meelis Kompus

Hannus Luure

Kommunikatsiooniosakonna nõunik

Hannus Luure ülesanne on kommunikatsioon Kultuuriministeeriumi kunstide ja kultuurilise mitmekesisuse valdkonnas, samuti ministeeriumi välissuhete, kultuuriekspordi ja rahvusvahelistumise valdkonna teavitustöö.  

 Telefon: 628 2271, mobiil: +372 526 1431
hannus.luure@kul.ee

 
Meelis Kompus

Brita Tuuling

Kommunikatsiooniosakonna nõunik

Brita Tuuling vastutab kommunikatsiooni eest Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste ja spordi valdkonnas. Samuti on tema töö välisvahendite – lõimumis-ning loomemajandusmeede – kommunikatsioonitegevused.

 Telefon: 628 2259, mobiil: +372 527 6851
brita.tuuling@kul.ee

 

Merily Remma

Kommunikatsiooniosakonna peaspetsialist

Merily Remma viib läbi Kultuuriministeeriumi igapäevast meediamonitooringut, koostab nädalainfot ning igakuist infokirja. Ta arendab ka ministeeriumi kodulehte ja siseveebi ning koordineerib ministeeriumi tõlketöid ja sündmuste korraldamist.

 Telefon: 628 2263
merily.remma@kul.ee

 

 

 

Viimati uuendatud: 17. november 2020