Sa oled siin

Kommunikatsiooniosakond

Kommunikatsiooniosakond informeerib avalikkust ministeeriumi ja selle valitsemisala tegevusest ning vastutab ka organisatsiooni sisekommunikatsiooni eest. Lisaks korraldab Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakond erialaseid koolitusi ja muid sündmusi ministeeriumi valitsemisala asutuste kommunikaatoritele.

 
 
Meelis Kompus

Meelis Kompus

Kommunikatsiooniosakonna juhataja

Meelis Kompus vastutab kõigi Kultuuriministeeriumi kommunikatsioonitegevuste eest ja osaleb valitsuskommunikatsiooni koordinatsioonikogu töös. Eraldi tegeleb ta kunstide valdkonna teemadega, samuti riigieelarve küsimustega, organisatsiooni puudutavaga ning ministeeriumi valitsemisala asutuste kommunikatsiooni toestamisega ja koolituste planeerimisega.

 Telefon: 628 2262, mobiil: +372 520 2318
meelis.kompus@kul.ee

 

Kai-Ines Nelson

Kai-Ines Nelson

Kommunikatsiooniosakonna nõunik

Kai-Ines Nelsoni tööülesanded on Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse valdkonna kommunikatsiooni kavandamine, elluviimine ja arendamine, ministeeriumi kultuuriekspordi tegevuste ja välisvahendite kommunikatsiooni korraldamine ning loomemajanduse ja spordi kommunikatsioonitegevuste planeerimine ja koordineerimine.

 Telefon: 628 2271, mobiil: +372 5568 9644
kai-ines.nelson@kul.ee

 

Merily Remma

Kommunikatsiooniosakonna peaspetsialist

Merily Remma töö on Kultuuriministeeriumi igapäevase meediamonitooringu läbiviimine ja infokirja koostamine, ministeeriumi ja haldusala nädalainfo kokkupanemine ja avaldamine, igakuise infokirja teemade kogumine, koostamine ja avaldamine, ministeeriumi kodulehe ja siseveebi administreerimine ning arendamine. Samuti kuulub tema tööülesannete hulka ministeeriumi tõlketööde koordineerimine ja sündmuste korraldamise juhtimine.

 Telefon: 628 2263
merily.remma@kul.ee

 

 

 

 

Viimati uuendatud: 1. veebruar 2019