Muinsuskaitseamet
640 3050
Pikk 2, 10123 Tallinn
[email protected]
http://www.muinsuskaitseamet.ee/
Hallatavad asutused
Eesti Arhitektuurimuuseum
625 7000
Ahtri 2, 10151 Tallinn
[email protected]
http://www.arhitektuurimuuseum.ee/
Eesti Rahva Muuseum
735 0400
Muuseumi tee 2, 60532 Tartu
[email protected]
http://www.erm.ee/
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
627 4600
Lai 17, 10133 Tallinn
[email protected]
http://www.etdm.ee/
Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum
776 0514
Köstri allee 3, 49226 Palamuse vald
[email protected]
http://www.palamusemuuseum.ee
Vana-Võromaa muuseumid (Võru Instituudi muuseumiosakond)
782 1960
Tartu 48, 65609, Võru
[email protected]
http://www.wi.ee/
Viljandi Muuseum
433 3663
Laidoneri plats 10, 71020 Viljandi
[email protected]
http://www.muuseum.viljandimaa.ee/
Eesti Rahvakultuuri Keskus
600 9291
Leola 15a, 71020 Viljandi
[email protected]
http://www.rahvakultuur.ee/
Võru Instituut
782 1960
Tartu 48, 65609 Võru
[email protected]
http://www.wi.ee/
Eesti Lastekirjanduse Keskus
617 7236
Pikk 73, 10133 Tallinn
[email protected]
ww.elk.ee
Eesti Kultuurkapital
699 9150
Suur-Karja 23, 10148 Tallinn
[email protected]
http://www.kulka.ee/
Eesti Rahvusraamatukogu
630 7611
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn
[email protected]
http://www.nlib.ee/
Eesti Rahvusringhääling
628 4100
Gonsiori 27, 15029 Tallinn
[email protected]
http://www.err.ee/
Rahvusooper Estonia
683 1201
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
[email protected]
http://www.opera.ee/
Sihtasutused
SA Eesti Kontsert
614 7700
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
[email protected]
http://www.concert.ee/
Juhatus
Kertu Orro
Nõukogu
Toomas Siitan, nõukogu esimees
Kristiina Alliksaar
Olari Elts
Andres Kaljuste
Ivo Lille
Elina Kink
Sihtasutus Eesti Filharmoonia Kammerkoor
660 9604
Toompuiestee 20, 10149 Tallinn
[email protected]
http://www.epcc.ee/
Juhatus
Esper Linnamägi
Nõukogu
Ivo Lille, nõukogu esimees
Ilona Leib
Tõnu Kõrvits
Tiina Tarkus
Triin Tomingas
SA Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
614 7787
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
[email protected]
http://www.erso.ee/
Juhatus
Kristjan Hallik
Nõukogu
Ivo Lille, nõukogu esimees
Riina Virkus
Toomas Prangli
Kristel Pappel
Johanna Vahermägi
SA Eesti Ajaloomuuseum
696 8660
Pirita tee 56, 10127 Tallinn
[email protected]
https://www.ajaloomuuseum.ee/
Juhatus
Jaanus Rohumaa
Nõukogu
Merilin Piipuu, nõukogu esimees
Linda Kaljundi
Timo Steiner
Tiit Pruuli
Kristi Grišakov
SA Eesti Tervishoiu Muuseum
641 1732
Lai 28/30, 10133 Tallinn
[email protected]
https://tervisemuuseum.ee/
Juhatus
Kadri Rannala
Nõukogu
Marju Reismaa, nõukogu esimees
Maarika Tork
Margus Viigimaa
Tõnis Liibek
SA Eesti Vabaõhumuuseum
654 9100
Vabaõhumuuseumi tee 12, 13521 Tallinn
[email protected]
http://www.evm.ee/
Juhatus
Tanel Veeremaa
Nõukogu
Marilin Mihkelson, nõukogu esimees
Hedi Kard
Erle Toiger
Inga Klauson
SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid
473 7065
Kooli 5, 90502 Haapsalu
[email protected]
http://salm.ee/
Juhatus
Anton Pärn
Nõukogu
Urmas Sukles, nõukogu esimees
Marju Niinemaa
Kalle Viks
Reelika Ender
Sulev Saareväli
Jaak Vasar
SA Narva Muuseum
359 9230
Peterburi mnt 2, 20308 Narva
[email protected]
http://www.narvamuuseum.ee/
Juhatus
Maria Smorževskihh-Smirnova
Nõukogu
Krista Nelson, nõukogu esimees
Gert Schultz
Jaanus Villiko
Tatjana Salu
Aleksei Mägi
Vadim Orlov
SA Virumaa Muuseumid
322 5500
Tallinna tn 3, 44306 Rakvere
[email protected]
http://www.svm.ee/
Juhatus
Viljar Vissel
Nõukogu
Marko Pomerants, nõukogu esimees
Veiko Veiert
Mihkel Kaevats
Mirjam Rääbis
Heddy Klasen
SA Hiiumaa Muuseumid
463 2091
Vabrikuväljak 8, 92411 Kärdla
[email protected]
http://www.muuseum.hiiumaa.ee/
Juhatus
Kauri Kiivramees
Nõukogu
Marju Reismaa, nõukogu esimees
Dan Lukas
Aivar Viidik
Tuuli Tammla
Toomas Kokovkin
SA Pärnu Muuseum
443 3231
Aida 3, 80010 Pärnu
[email protected]
http://www.parnumuuseum.ee/
Juhatus
Aet Maatee
Nõukogu
Merilin Piipuu, nõukogu esimees
Meeli Pärna
Trivimi Velliste
Rainer Eidemiller
SA Eesti Meremuuseum
641 1408
Vesilennuki 1, 10415, Tallinn
[email protected]
http://meremuuseum.ee/
Juhatus
Urmas Dresen
Nõukogu
Roomet Leiger, nõukogu esimees
Krista Nelson
Heiti Hääl
Carolin Pihlap
Tarmo Porgand
SA A.H.Tammsaare Muuseum Vargamäel
385 9020
Tammsaare Põhja talu, Vetepere küla, 73416 Albu vald
[email protected]
https://www.vargamae.ee/
Juhatus
Reelika Räim
Nõukogu
Egert Kaarlep, nõukogu esimees
Kai Kanarik
Erki Lõhmuste
Triin Tippi
Merju Künnapuu
SA Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum
730 0750
Rüütli 15, 51007 Tartu
[email protected]
http://www.spordimuuseum.ee/
Juhatus
Siim Randoja
Nõukogu
Siim Sukles, nõukogu esimees
Tarvi Pürn
Mart Uusjärv
Urmo Soonvald
SA Eesti Kunstimuuseum
602 6001
Weizenbergi 34/Valge 1, 10127 Tallinn
[email protected]
http://kunstimuuseum.ekm.ee/
Juhatus
Sirje Helme
Nõukogu
Paavo Nõgene, nõukogu esimees
Liina Linsi
Enn Kunila
Vano Allsalu
Merilin Piipuu
SA Saaremaa Muuseum
455 4463
Lossihoovi 1, 93815 Kuressaare
[email protected]
http://www.saaremaamuuseum.ee/
Juhatus
Olari Vainokivi
Nõukogu
Aivar Aru, nõukogu esimees
Kristi Sillart
Kristiina Maripuu
Mirjam Rääbis
Mihkel Kaevats
Andrus Pirso
SA Tartu Kunstimuuseum
734 1080
Raekoja plats 18, 51004 Tartu
[email protected]
http://www.tartmus.ee/
Juhatus
Joanna Hoffmann
Nõukogu
Lemmit Kaplinski
Eike Eplik
Anu Alber
Katri-Evelin Kalaus
SA Eesti Draamateater
683 1400
Pärnu mnt 5, 10148 Tallinn
[email protected]
http://www.draamateater.ee
Juhatus
Rein Oja
Nõukogu
Piret Hartman, nõukogu esimees
Helle Meri
Karin Kivari
Märt Volmer
Ott Karulin
SA Endla Teater
442 0660
Keskväljak 1, 80010 Pärnu
[email protected]
http://www.endla.ee/
Juhatus
Roland Leesment
Nõukogu
Reelika Väljaru, nõukogu esimees
Silver Smeljanski
Toomas Kivimägi
Kadri Kõusaar
Kutt Kommel
SA Kuressaare Teater
453 3555
Tallinna tn 20, 93819 Kuressaare
[email protected]
https://kuressaareteater.ee/
Juhatus
Piret Rauk
Nõukogu
Tiia Leppik, nõukogu esimees
Kaie Rõõm-Laanet
Eva Aru
Laur Kaunissaare
Riin Kobin
SA Eesti Noorsooteater
667 9550
Lai 1, 10133 Tallinn
[email protected]
https://www.eestinoorsooteater.ee/
Juhatus
Joonas Tartu
Nõukogu
Merju Künnapuu
Helje Päivil
Reelika Väljaru
Doris Lisett Rudnevs
Mari-Liis Lill
SA Rakvere Teatrimaja
329 5451
Kreutzwaldi 2a, 44314 Rakvere
[email protected]
http://www.rakvereteater.ee/
Juhatus
Velvo Väli
Nõukogu
Katre Väli, nõukogu esimees
Üllar Saaremäe
Viivika Roostar
Heidi Aadma
Kersti Sannik
SA Teater Vanemuine
744 0100
Vanemuise 6, 51003 Tartu
[email protected]
http://www.vanemuine.ee/
Juhatus
Aivar Mäe
Nõukogu
Urmas Klaas, nõukogu esimees
Meelis Kompus
Raul Puusepp
Hedi-Liis Toome
Thomas Auväärt
SA Ugala Teater
433 0770
Vaksali 7, 71020 Viljandi
[email protected]
http://www.ugala.ee/
Juhatus
Garmen Tabor
Nõukogu
Kait Lukka, nõukogu esimees
Mart Uusjärv
Madis Timpson
Merju Künnapuu
Karin Allik
SA Sakala Teatrimaja
668 8791
Sakala 3, 10141 Tallinn
[email protected]
Juhatus
Siim Rõõmussaar
Nõukogu
Katre Väli, nõukogu esimees
Katrin Solvak
Margus Kasterpalu
SA Vene Teater
611 4900
Vabaduse väljak 5, 10141, Tallinn
[email protected]
http://veneteater.ee/?lang=et
Juhatus
Anne-Lii Päiv
Nõukogu
Jaak Allik, nõukogu esimees
Margarita Golovko
Tiit Terik
Laur Kaunisaare
Olga Temnikova
SA Jõulumäe Tervisespordikeskus
445 6117
Leina küla, 86504 Häädemeeste vald
[email protected]
http://www.joulumae.ee/
Juhatus
Eido Tasalain
Nõukogu
Riina Uljas, esimees
Jüri Lebedev
Tarvi Pürn
Rando Kängsepp
Alo Lõoke
SA Tehvandi Spordikeskus
766 9500
Nüpli küla, 67408 Otepää vald
[email protected]
http://www.tehvandi.ee/
Juhatus
Kristjan Karis
Nõukogu
Tarvi Pürn, esimees
Jaanus Barkala
Kristjan Koll
Siim Sukles
Anu Alber
Margus Lepik
Karl Kirt
SA Eesti Filmi Instituut
627 6060
Uus 3, 10111 Tallinn
[email protected]
http://www.filmi.ee/
Juhatus
Edith Sepp
Nõukogu
Andrus Raudsalu, nõukogu esimees
Rein Oja
Marge Liiske
Ilmar Raag
Evelyn Liivamägi
Linnar Viik
Karlo Funk
SA Kunstihoone
644 2818
Vabaduse väljak 6, 10146 Tallinn
[email protected]
http://www.kunstihoone.ee
Paul Aguraiuja
Nõukogu
Maria-Kristiina Soomre, nõukogu esimees
Vano Allsalu
Jaan Elken
Ketli Tiitsar
Aare Aun
SA Kultuurileht
683 3100
Voorimehe 9, 10146 Tallinn
[email protected]
http://www.kl.ee/
Juhatus
Toomas Väljataga
Nõukogu
Asta Trummel, nõukogu esimees
Virve Sarapik
Tiit Aleksejev
Madis Aben
Krista Aru
Meelis Kubits
Ragne Kõuts-Klemm
Marge Varma
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
627 3120
Pärnu mnt 10, 10148 Tallinn
[email protected]
http://www.laulupidu.ee/
Juhatus
Margus Toomla
Nõukogu
Merilin Piipuu, nõukogu esimees
Sille Kapper-Tiisler
Tarmo Porgand
Merju Künnapuu
Liina Põld
Hirvo Surva
Veikko Luhalaid
Hillar Sein
Joosep Kaasik
Integratsiooni Sihtasutus
659 9021
Kerese 3, 20309 Narva
[email protected]
https://www.integratsioon.ee/
Juhatus
Dmitri Moskovtsev
Nõukogu
Kalle Viks, nõukogu esimees
Henry Kattago
Tarmo Miilits
Eda Silberg
Andrus Tamm
Birute Klaas-Lang
Mari-Liis Jakobson
Maris Toomel
Georg Männik
Henri Kaselo
Aleksei Jašin
Ruuben Kaalep
SA Tartu Jaani Kirik
744 2229
Jaani 5, 51007 Tartu
[email protected]
http://www.jaanikirik.ee/
Juhatus
Jana Raud
Triin Käpp
Eimar Prommik
Nõukogu
Urmas Klaas, nõukogu esimees
Eva-Kaia Vabamäe
Anneli Randla
Urmas Nõmmik
Ene Voolaid
Spordikoolituse ja -Teabe SA
501 2265
Sõjakooli 10, 11316 Tallinn
[email protected]
https://www.spordiinfo.ee/
Toomas Tõnise Nõukogu
Tarvi Pürn, nõukogu esimees
Tiit Nuudi
Siim Sukles
Karin Kivari
Henry Kattago
Viimati uuendatud 12.02.2024