Kõik

Kultuurieelarve 2017

Kultuuriministeeriumi jaoks oli valitsuskabineti läbirääkimistel olulised teemad nii kultuuritöötajate toimetulek, kinnisvarainvesteeringud kui ka kultuurivaldkonnas kaua oodatud sisulised reformid.

Loe lähemalt »

Etendusasutuse seaduse muutmine

Kultuuriministeerium on algatanud etendusasutuse seaduse muutmise protsessi. 

 

Loe lähemalt »

Spordi rahastamispõhimõtete muutmine

Käimas on spordi rahastamispõhimõtete muutmine.

 

Loe lähemalt »

 

 

Rahvaraamatukogu seaduse uuendamine

Käimas on rahvaraamatukogu seaduse uuendamine. 2016. aasta jooksul valmib ministeeriumis dokument, mis kirjeldab kehtiva seaduse probleeme ja võimalikke lahendusi. 2017. aastal soovime sõnastada seaduse konkreetsed muudatused.

Loe lähemalt »

Muinsuskaitsereform

Kultuuriministeerium töötas koostöös muinsuskaitse valdkonna esindajatega välja muinsuskaitseseaduse muutmise eelnõu. Kultuuriministeerium soovib muudetud muinsuskaitseseaduse jõustada 2019. aastal.

 

Loe lähemalt »

Nädalainfo

22. oktoober 2016

Kultuuriministeeriumi välisvahendite ekspert, ministeeriumi esindaja Ida-Virumaal Eduard Odinets osaleb Sillamäe teatri „Teine taevas“ 70. aastapäeva tähistamisest Sillamäe kultuurikeskuses. 

21. oktoober 2016

21.-23.oktoobrini osalevad disainerid Kristel Suigussaar, Tiina Andron, Andres Labi ja ühendus Emma Leppermann Euroopa kultuuriinistituutide võrgustiku moe- ja disainiprojektis Pop and Shop De Markteni kultuurikeskus Brüsselis.
 

20. oktoober 2016

20.-23. oktoobrini osaleb kultuuriminister Indrek Saar rahvusvahelisel muusikamessil Womex 2016

19. oktoober 2016

Kl 14.00 peab kultuuriminister Indrek Saar Riigikogus kõne arengudokumendi  „Eesti spordipoliitika põhialused aastani 2030“  aruande  2015-2016 aasta tegev

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.