Kõik

Kultuurieelarve 2017

Kultuuriministeeriumi jaoks oli valitsuskabineti läbirääkimistel olulised teemad nii kultuuritöötajate toimetulek, kinnisvarainvesteeringud kui ka kultuurivaldkonnas kaua oodatud sisulised reformid.

Loe lähemalt »

Etendusasutuse seaduse muutmine

Kultuuriministeerium on algatanud etendusasutuse seaduse muutmise protsessi. 

 

Loe lähemalt »

Spordi rahastamispõhimõtete muutmine

Käimas on spordi rahastamispõhimõtete muutmine.

 

Loe lähemalt »

 

 

Rahvaraamatukogu seaduse uuendamine

Käimas on rahvaraamatukogu seaduse uuendamine. 2016. aasta jooksul valmib ministeeriumis dokument, mis kirjeldab kehtiva seaduse probleeme ja võimalikke lahendusi. 2017. aastal soovime sõnastada seaduse konkreetsed muudatused.

Loe lähemalt »

Muinsuskaitsereform

Kultuuriministeerium töötas koostöös muinsuskaitse valdkonna esindajatega välja muinsuskaitseseaduse muutmise eelnõu. Kultuuriministeerium soovib muudetud muinsuskaitseseaduse jõustada 2019. aastal.

 

Loe lähemalt »

Nädalainfo

9. oktoober 2016

9.-19. oktoobril  avatakse Moskva teatris „Helikon-opera...

8. oktoober 2016

Moskvas A. Solzhenitsõni majas avatakse Kuremäe kloostri 125. aastapäevale pühendatud fotonäitus.

6. oktoober 2016

Kell 14.00 avab kultuuriminister Indrek Saar Tallinnas Kultuurikatlas toimuva rahvusvahelise projekti Design for Europe lõpukonverentsi “Powering innovation”.

5. september 2016

Kell 17.00  ütleb kultuuriminister Indrek Saar tervitussõnad Eesti Arhitektuurimuuseumis, kus avatakse näitus EV 100 konkursi „Hea avalik ruum“ tulemustest, samuti avatakse muuseumi peasaalis Eesti Arhitektide Liidu kuraatorinäitus „Kuhu kadus euro?“, mis kajastab eurorahadega tehtud investeeringuid arhitektuuri. 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.