Lõimuv Eesti 2020

Valdkondlik arengukava sõnastab
Eesti riigi lõimumispoliitika
eesmärgid ja tegevused
nende saavutamiseks.

Loe lähemalt »

Eesti sport 2030

Spordipoliitika arengusuunad 
hõlmavad nii liikumisharrastust 
kui ka saavutussporti
.
Loe lähemalt »

Ministeeriumide veebid koonduvad valitsusportaali

2014. aasta suvest on
kõigil ministeeriumidel
ühtse ülesehituse ja
kujundusega uued veebilehed.
Loe lähemalt »

Nädalainfo

19. september 2014

Kell 17.00 avab Telliskivi Loomelinnakus uksed kaasaegne ja avatud etenduskunstide keskus Vaba Lava, mille eesmärk on pakkuda väiketeatritele ja vabatruppidele soodsaid arengutingimusi nii teatrihoone kui erinevate tugiteenuste näol.

18. september 2014

Eesti kultuur maailmas: 18. septembrist alates osaleb Annika Haas rahvusvahelisel fotokunstimessil New Yorgis, Helsingi tuntud festivalil "Armastus ja anarhia" linastub Eesti filmiprogramm, Marko Mäetamm ja Kaido Ole võtavad osa kunstimessist Cosmoscow, Tartu Kunstikooli disainitudengid esitlevad Londonis oma projekti 5TUFF.

17. september 2014

Šveitsis Macolinis kohtuvad Euroopa spordijuhid, kohtumise põhiteema on sporditulemustega manipuleerimise vastane konventsioon. Londonis algab aga rahvusvaheline disainifestival, kus on esindatud ka Eesti disainerite looming.

16. september 2014

Kultuuriminister osaleb valitsuse kabinetinõupidamisel

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.