Sa oled siin

Selgusid teise poolaasta spordistipendiumide saajad

10. oktoober 2017 - 9:57
Matthias Tass. Foto: Karli Saul
Matthias Tass. Foto: Karli Saul

Kinnitatud on 2017. aasta II poolaasta spordistipendiumid. Stipendiumi saajate nimekirjaga on võimalik tutvuda Kultuuriministeeriumi dokumendiregistris.

Spordistipendium on sportlike tipptulemuste stimuleerimiseks mõeldud riiklik toetus, mida Kultuuriministeerium eraldab kaks korda aastas. Käesoleva aasta toetuste kogusumma on 143 960 eurot. Esimesel poolaastal eraldas Kultuuriministeerium toetusi summas 57 960 eurot ja teisel poolaastal summas 86 000 eurot.

Lisainfo:
Tarvi Pürn
Kultuuriministeeriumi spordiosakonna juhataja
6 282 206
tarvi.pyrn@kul.ee

Veel uudiseid samal teemal

Foto: Madis Sinivee
09.10.2017|Kultuuriministeerium

Riik ja Pärnu linn toetavad Rääma sõudekeskuse rekonstrueerimist 2 miljoni euroga

Kultuuriministeerium, Pärnu linn ja MTÜ Pärnu Sõudeklubi allkirjastavad täna, 9. oktoobril kell 14.00 Pärnus lepingu Pärnu Rääma Sõudekeskuse kaasajastamiseks. Ühiste kavatsuste protokolli järgi planeerivad ministeerium ja linn eraldada sõudekeskuse arenduseks kumbki miljon eurot. Sõudeklubi kuulutab lähikuudel välja ka arhitektuurikonkursi. Ehitustöödega soovitakse alustada juba järgmisel aastal.

Kultuuriminister Indrek Saar. Foto: Erik Prozes
27.09.2017|Kultuuriministeerium

Kultuuriminister peab täna Riigikogus spordivaldkonna aastakõne

Kultuuriminister Indrek Saar esitab täna, 27. septembril Riigikogule spordivaldkonna arengustrateegia „Spordipoliitika põhialused aastani 2030“ aastaaruande ning peab valdkonna arengut ning tulevikuplaane tutvustava kõne.