Sa oled siin

Selgusid taotlusvooru "Rahvusvaheliste kultuuri- ja spordisündmuste toetamine" tulemused

28. märts 2018 - 14:55

Kultuuriminister Indrek Saar allkirjastas käskkirja, millega eraldati taotlusvoorust "Rahvusvaheliste kultuuri- ja spordisündmuste toetamine" toetust kolme suure Eestis toimuva spordiürituse toimumiseks. Toetuste kogusumma on 690 000 eurot ja tuge saavad 2018. aastal toimuvad ETU Euroopa meistrivõistlused triatlonis, IRONMAN Tallinn 2018 ja tänavused Curlingu Euroopa meistrivõistlused.

Tegu on uue, 2018. aasta alguses avatud taotlusvooruga. Toetuse eesmärk on tuua Eestisse rahvusvahelisi suursündmusi, mis rikastavad nii kultuuri- kui ka spordielu ning elavdavad Eesti majandust.

Taotlusvooru eelarve on 2 miljonit eurot aastas. Taotlusi saab esitada jooksvalt kuni planeeritud eelarve lõppemiseni.  

Täpsem info taotlusvooru kohta on kättesaadav siin.

 

Veel uudiseid samal teemal

Ülesvõte 2016. aasta kohtumiselt. Foto: Eve Rand
19.07.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuriministrid arutavad Saaremaal lahenduste üle kultuuri kaugemate eesmärkide saavutamisel

Kultuuriminister Indrek Saar ja tema eelkäijad kultuuriministri ametis osalevad täna, 19. juulil algavatel Saaremaa ooperipäevadel. Traditsiooniliselt peetakse ka üleaastane kultuuriministrite arutelu suurte väljakutsete üle Eesti kultuuris.

Peeter Mauer. Foto: Kultuuriministeerium
13.07.2018|Kultuuriministeerium

Eesti Ajaloomuuseumi direktoriks valiti Peeter Mauer

Kultuuriministeeriumi komisjoni otsusel saab Eesti Ajaloomuuseumi uueks direktoriks Peeter Mauer. Ta peab uues ametis oluliseks panustamist nii sisusse kui ka majandustegevusse ning sujuvat Eesti Ajaloomuuseumi ning Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi ühendamist uueks sihtasutuseks.