Sa oled siin

Selgusid taotlusvooru "Rahvusvaheliste kultuuri- ja spordisündmuste toetamine" tulemused

28. märts 2018 - 14:55

Kultuuriminister Indrek Saar allkirjastas käskkirja, millega eraldati taotlusvoorust "Rahvusvaheliste kultuuri- ja spordisündmuste toetamine" toetust kolme suure Eestis toimuva spordiürituse toimumiseks. Toetuste kogusumma on 690 000 eurot ja tuge saavad 2018. aastal toimuvad ETU Euroopa meistrivõistlused triatlonis, IRONMAN Tallinn 2018 ja tänavused Curlingu Euroopa meistrivõistlused.

Tegu on uue, 2018. aasta alguses avatud taotlusvooruga. Toetuse eesmärk on tuua Eestisse rahvusvahelisi suursündmusi, mis rikastavad nii kultuuri- kui ka spordielu ning elavdavad Eesti majandust.

Taotlusvooru eelarve on 2 miljonit eurot aastas. Taotlusi saab esitada jooksvalt kuni planeeritud eelarve lõppemiseni.  

Täpsem info taotlusvooru kohta on kättesaadav siin.

 

Veel uudiseid samal teemal

Chopini konkurss 2014. Foto: Tõnu Tunnel
22.04.2018|Kultuuriministeerium

Parts: kaks miljonit kontserdikülastust aastas on Eesti muusikaelukorraldajate järjekindla töö tulemus

Kultuuriministeerium jagas käesolevaks aastaks muusikafestivale, -kollektiive ja -korraldajaid toetava taotlusvooru kaudu 830 000 eurot. Sellest 430 000 eurot eraldati muusikafestivalidele ja suursündmustele. Taotlusvooru eelarve kasvas tänavu 70 000 euro võrra.

Foto: Maaarhitektuuri keskus
21.04.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium hakkab toetama väärtusliku taluarhitektuuri renoveerimist

Riigi eelarvestrateegia läbirääkimiste tulemusel suunatakse järgneva nelja aasta jooksul Eesti taluarhitektuuri restaureerimise pilootprojekti 400 000 eurot. Kultuuriministeeriumi eesmärk on toetada neid omanikke, kes soovivad teha korda ja võtta kasutusele Eestile ainuomased ning arhitektuuriliselt olulised taluhooned.