Sa oled siin

Kultuuriministeerium tutvustas alanud aasta plaane

9. jaanuar 2018 - 17:14
Londoni raamatumess 2017
Londoni raamatumess 2017

Kultuuriministeerium korraldas kolmapäeval, 10. jaanuaril miniseminari, millel tutvustati ministeeriumi plaane-suundi alanud aastaks.

Kultuuriminister Indrek Saare ettekanne oli kultuuritöötajate palgatõusupoliitikast, kantsler Paavo Nõgene kõneles kultuuriekspordist ja rahvusvahelistumisest. Lisaks tuli juttu aasta ühest tippsündmusest, Londoni raamatumessist, millel Eesti on koos kahe teise Balti riigiga peakülaline. Kõne alla võeti muuseumide tulevaste ühishoidlate teema, uus muinsuskaitseseadus ning mured Narva muuseumi ümber. Teemasid tõusis teisigi.

Vaata ülekande salvestust siit.

Veel uudiseid samal teemal

Peeter Mauer. Foto: Kultuuriministeerium
13.07.2018|Kultuuriministeerium

Eesti Ajaloomuuseumi direktoriks valiti Peeter Mauer

Kultuuriministeeriumi komisjoni otsusel saab Eesti Ajaloomuuseumi uueks direktoriks Peeter Mauer. Ta peab uues ametis oluliseks panustamist nii sisusse kui ka majandustegevusse ning sujuvat Eesti Ajaloomuuseumi ning Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi ühendamist uueks sihtasutuseks.

Eesti kultuuriminister Indrek saar, Läti kultuuriminister Dace Melbārde ja Leedu kultuuriminister Liana Ruokytė-Jonsson. Foto: Maris Sild
08.07.2018|Kultuuriministeerium

Riias allkirjastatakse kaks Balti koostööd edendavat lepingut

Balti riikide kultuuriministrid allkirjastavad Riias kolme riigi laulu- ja tantsupidude traditsioonide arendamist puudutava lepingu ning Balti kultuurifondi lepingu. Üheskoos osaletakse ka õhtusel Läti laulupeo lõppkontserdil.