Sa oled siin

Konkurss kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti ametikohale (asenduskoht)

20. november 2017 - 15:21

Kultuuriministeerium ootab oma meeskonnaga liituma kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti, kelle peamine ülesanne on igapäevase meediasuhtluse tagamisele kaasaaitamine ning ministeeriumi kodulehe ja siseveebi administreerimine ning arendamine. Sealhulgas igapäevase meediamonitooringu läbiviimine, eelinfo kogumine ja infokirja koostamine, ministeeriumi igakuise infokirja teemade kogumine, infokirja koostamine ja avaldamine, ministeeriumi tõlketööde koordineerimine ja ministeeriumi ürituste korraldamise juhtimine.

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • omad kõrgharidust kommunikatsiooni või sellele lähedasel erialal;
  • tunned huvi kultuurivaldkonna vastu;
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil;
  • oled väga hea suhtleja ning väärtustad meeskonnatööd.

Kasuks tuleb erialane töökogemus, soovitavalt riigiasutuses.

Pakume Sulle võimalust aidata kaasa ministeeriumi välis- ja sisekommunikatsiooni alase tegevuse korraldamisele koos professionaalse ja toetava meeskonnaga ning meeldivat ja nüüdisaegset töökeskkonda, sealhulgas võimalust kohandada töökoht sobivaks erivajadusega inimesele.

Tööle asumise aeg:
eelduslikult veebruar 2018.
Töökoht on tähtajaline kuni ajutiselt äraoleva töötaja naasmiseni. 
Töökoht asub Tallinnas.

Kandideerimiseks palume esitada motiveeritud avalduse ning CV koos palgasooviga hiljemalt 10. detsembril 2017 e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “Kommunikatsioonispetsialist”.

Lisainformatsioon:
Maris Viipsi, personalijuht; telefon 628 2251
Meelis Kompus, kommunikatsiooniosakonna juhataja; telefon 5202 318

Veel uudiseid samal teemal

Kultuuriminister Indrek Saar. Foto Kadri Purje
14.06.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuriminister Indrek Saar suundub visiidile Taani

Kultuuriminister Indrek Saar alustab täna, 14. juunil visiiti Taani Kuningriiki. Neljapäevase visiidi käigus kohtub minister Saar Taani kultuuriministri Mette Bockiga, tutvub mitmete kultuuriasutustega ning debateerib ka Taani arvamusfestivalil.

Grigor Narekatshi „Nutulaulude raamatu“ tõlge eesti keelde, tõlkija Peeter Volkonski. TLÜ Kirjastuselt. Foto: Kultuuriministeerium
11.06.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuriminister Indrek Saar alustab visiiti Armeeniasse ja Gruusiasse

Kultuuriminister Indrek Saar alustab täna, 11. juunil visiiti Armeeniasse ja Gruusiasse. Kolmepäevase visiidi käigus kohtutakse Armeenia kultuuriministri Lilit Makunci ja Gruusia kultuuriministri Mihheil Giorgadzega ning osaletakse Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri (ERSO)  kontsertidel maestro Neeme Järvi dirigeerimisel, millega tähistatakse neis riikides Eesti Vabariigi 100. aastapäeva.