Sa oled siin

Konkurss kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti ametikohale (asenduskoht)

20. november 2017 - 15:21

Kultuuriministeerium ootab oma meeskonnaga liituma kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti, kelle peamine ülesanne on igapäevase meediasuhtluse tagamisele kaasaaitamine ning ministeeriumi kodulehe ja siseveebi administreerimine ning arendamine. Sealhulgas igapäevase meediamonitooringu läbiviimine, eelinfo kogumine ja infokirja koostamine, ministeeriumi igakuise infokirja teemade kogumine, infokirja koostamine ja avaldamine, ministeeriumi tõlketööde koordineerimine ja ministeeriumi ürituste korraldamise juhtimine.

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • omad kõrgharidust kommunikatsiooni või sellele lähedasel erialal;
  • tunned huvi kultuurivaldkonna vastu;
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil;
  • oled väga hea suhtleja ning väärtustad meeskonnatööd.

Kasuks tuleb erialane töökogemus, soovitavalt riigiasutuses.

Pakume Sulle võimalust aidata kaasa ministeeriumi välis- ja sisekommunikatsiooni alase tegevuse korraldamisele koos professionaalse ja toetava meeskonnaga ning meeldivat ja nüüdisaegset töökeskkonda, sealhulgas võimalust kohandada töökoht sobivaks erivajadusega inimesele.

Tööle asumise aeg:
eelduslikult veebruar 2018.
Töökoht on tähtajaline kuni ajutiselt äraoleva töötaja naasmiseni. 
Töökoht asub Tallinnas.

Kandideerimiseks palume esitada motiveeritud avalduse ning CV koos palgasooviga hiljemalt 10. detsembril 2017 e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “Kommunikatsioonispetsialist”.

Lisainformatsioon:
Maris Viipsi, personalijuht; telefon 628 2251
Meelis Kompus, kommunikatsiooniosakonna juhataja; telefon 5202 318

Veel uudiseid samal teemal

Rasmus Mägi
17.01.2018|Kultuuriministeerium

Riiklikele spordipreemiatele esitati 41 kandidaati

Kultuuriministeeriumisse laekusid tähtajaks, 10. jaanuariks 2018 ettepanekud riiklike spordi elutöö- ja aastapreemiate määramiseks. Kahele elutööpreemiale esitati 18 ning kuuele aastapreemiale 23 kandidaati.

2016. aasta aastapreemia laureaat Vox Clamantis
17.01.2018|Kultuuriministeerium

Riiklikele kultuuripreemiatele esitati 98 kandidaati

Riigi kultuuripreemiate komisjonile esitati tähtajaks ehk 10. jaanuariks 2018 ühetekokku 98 ettepanekut loovisiku või loomingulise kollektiivi premeerimiseks. Neist 37 olid esitatud preemiale pikaajalise väljapaistva loomingulise tegevuse eest. Möödunud aasta silmapaistva loomingu eest laekus 61 esildist loovisiku või loomingulise kollektiivi premeerimise kohta.