Sa oled siin

Avatud on „Vähemusrahvuse kultuuriautonoomia“ 2017. aasta taotlusvoor

7. märts 2017 - 10:51

Kuni 22. märtsini on avatud 2017. aasta „Vähemusrahvuse kultuuriautonoomia“ taotlusvoor. Taotlusvooru eesmärk on aidata kaasa vähemusrahvuse kultuuriautonoomia seadusest tulenevate vähemusrahvuse kultuuriautonoomia eesmärkide täitmisele. Taotlusvooru suurus on 81 000 eurot.

Taotlusvoorust võib toetust taotleda vähemusrahvuse kultuuriomavalitsus, kes vastab vähemusrahvuse kultuuriautonoomia seaduses ettenähtud kultuuriomavalitsuse tingimustele.

Taotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt digitaalselt allkirjastatuna elektrooniliselt e-postiaadressile min@kul.ee või paberkandjal allkirjastatuna aadressile Suur-Karja 23, 15076 Tallinn.

Taotlused tuleb esitada vastavalt Kultuuriministeeriumi toetuse taotluse tegevus- või projektitoetuse taotlusvormil, mis on kättesaadavad Kultuuriministeeriumi veebilehel www.kul.ee.

Toetuse taotlemise tingimused ja lisainformatsioon

Veel uudiseid samal teemal

29.03.2017|Kultuuriministeerium

Eesti keele majade võimalused ja väljakutsed

Viimase aasta jooksul on palju kõneainet pakkunud Narva ja Tallinnasse planeeritavad eesti keele majad. Ideest on tänaseks saanud selgelt läbimõeldud plaan, mille teostamiseks on järgmise aasta riigieelarvesse kavandatud 2 miljonit eurot. Keelemajade projektijuht Olga Sõtnik kirjutab Kultuuriministeeriumi infokirjas keelemajade loomisest lähemalt.

19.05.2016|Kultuuriministeerium

Saar: avalik sektor peab olema kultuurilise ning keelelise mitmekesisuse eestvedaja

Kultuuriminister Indrek Saar tutvustab täna, 19. mail Vabariigi Valitsusele ettepanekuid, et analüüsida ministeeriumide valmisolekut  värvata eesti keelest erineva emakeelega inimesi. Samuti on eesmärk julgustada enam muu emakeelega inimesi aktiivselt kandideerima nii era- kui ka avaliku sektori asutustesse.