Sa oled siin

Arhitektuuri ja disaini taotlusvoor on avatud

31. jaanuar 2018 - 11:14
Kultuuriministeerium
Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium avas taotlusvooru „Arhitektuuri ja disaini arendusprojektid“. Taotlusvooruga populariseeritakse arendatakse arhitektuuri- ja disainivaldkonda.

Taotlusvoorust toetatakse näiteks arhitektuuri- ja disainialaste sündmuste ning festivalide korraldamist Eestis ning osalemist rahvusvahelistes võrgustikes. Samuti võib toetust taotleda muuhulgas ettevõtete konkurentsivõimet tõstvatele tegevustele ning valdkondadevahelist koostööd soosivatele ettevõtmisele.

Toetuse alampiir taotleja kohta on 3000 eurot, ülempiir 30 000 eurot. Taotlusvooru kogumaht on 85 000 eurot. Omafinantseeringu maht peab projekti abikõlblikest kuludest olema vähemalt 20 protsenti. Toetust võivad taotleda era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud või äriregistrisse kantud füüsilisest isikust ettevõtjad.

Taotluste esitamise tähtaeg on 28. veebruar 2018.

Loe taotlusvooru täpsete tingimuste kohta siin

Veel uudiseid samal teemal

Kultuuriminister Indrek Saar. Foto: Riigikantselei
23.05.2018|Kultuuriministeerium

Saar: uuel eelarveperioodil peab Euroopa Liidu kultuurirahastus olema võrdselt ligipääsetav

Kultuuriminister Indrek  Saar osaleb täna, 23. mail Brüsselis toimuval Euroopa Liidu kultuuri- ja spordinõukogul. Liikmesriikide kultuuriministrite kohtumisel arutletakse, kuidas uuel eelarveperioodil kultuuri paremini siduda teiste Euroopa Liidu poliitikavaldkondadega. Pärastlõunal toimuval spordiministrite kohtumisel arutatakse spordi kommertsialiseerumisest tingitud probleemide üle.

 

21.05.2018|Kultuuriministeerium

Avanes 2018. aasta taotlusvoor „Euroopa Liidu programmi "Loov Euroopa" kultuuri alaprogrammis osalevate Eesti projektide kaasrahastamine”

Taotlusvooru eesmärgiks on eesti kultuuri rahvusvahelistumine ja jätkusuutlike väliskontaktide loomine Eesti kultuuriasutuste osalemise kaudu Euroopa Liidu programmi „Loov Euroopa“ kultuuri alaprogrammis. Taotluste esitamise tähtaeg on 5. juuni 2018.