Sa oled siin

Arhitektuuri ja disaini taotlusvoor on avatud

31. jaanuar 2018 - 11:14
Kultuuriministeerium
Kultuuriministeerium

Kultuuriministeerium avas taotlusvooru „Arhitektuuri ja disaini arendusprojektid“. Taotlusvooruga populariseeritakse arendatakse arhitektuuri- ja disainivaldkonda.

Taotlusvoorust toetatakse näiteks arhitektuuri- ja disainialaste sündmuste ning festivalide korraldamist Eestis ning osalemist rahvusvahelistes võrgustikes. Samuti võib toetust taotleda muuhulgas ettevõtete konkurentsivõimet tõstvatele tegevustele ning valdkondadevahelist koostööd soosivatele ettevõtmisele.

Toetuse alampiir taotleja kohta on 3000 eurot, ülempiir 30 000 eurot. Taotlusvooru kogumaht on 85 000 eurot. Omafinantseeringu maht peab projekti abikõlblikest kuludest olema vähemalt 20 protsenti. Toetust võivad taotleda era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud või äriregistrisse kantud füüsilisest isikust ettevõtjad.

Taotluste esitamise tähtaeg on 28. veebruar 2018.

Loe taotlusvooru täpsete tingimuste kohta siin

Veel uudiseid samal teemal

Alliku villa. Foto K. Kooskora
21.02.2018|Kultuuriministeerium

Endisest kirjanike loomemajast Elvas sai kultuurimälestis

Kultuuriminister Indrek Saar kuulutas kultuurimälestiseks Elvas asuva Alliku villa. Hiljemalt 1930. aastate alguses ehitatud juugendstiilis puitvillat kasutati nõukogude perioodil kirjanike loomemajana.

Indrek Saar. Foto: Erik Peinar (Riigikogu)
14.02.2018|Kultuuriministeerium

Kultuuriminister aastakõnes: edukas majandus vajab järjest enam loovust, riik peab selleks võimalusi looma

Kultuuriminister Indrek Saar tegi täna, 14. veebruaril Riigikogus ettekande kultuuripoliitika põhialuste dokumendi Kultuuripoliitika põhialused aastani 2020 elluviimise kohta. Saar ütles kultuuri aastakõnes, et  Eesti kui kultuurriigi edukus põhineb meie inimeste loovusel ning kultuuri jätmine üksnes turumajanduse hoolde pole Eesti suguses väikeriigis mõeldav.