Sa oled siin

Eesti muuseumide aastaauhinnad - komisjonide koosseisud

Kogude komisjon

  • Ülli Kont, esimees, SA Pärnu Muuseumi peavarahoidja
  • Anton Pärn, aseesimees, SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid juhataja
  • Hedvig Mäe, Rahvusarhiivi Tallinna säilitus- ja kasutusosakonna juhataja
  • Kaarel Antons, SA Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi peavarahoidja
  • Leelo Saar, SA Ajakeskuses Wittenstein, Järvamaa Muuseumi peavarahoidja  
  • Merily Paomets, SA Eesti Kunstimuuseumi paberalusel kunstiteoste konservaator
  • Viljar Vissel, SA Eesti Vabaõhumuuseumi Konserveerimis- ja digiteerimiskeskus Kanut maali, puidu ja metalli konserveerimise osakonna juhataja

Näituste komisjon

  • Mariann Raisma, esimees, Tartu Ülikooli muuseumi direktor
  • Agnes Aljas, aseesimees, Eesti Rahva Muuseumi teadussekretär
  • Greta Koppel, SA Eesti Kunstimuuseumi kuraator
  • Kristian Kirsfeldt, Velvet OÜ disainer
  • Laura Kipper, Eesti Ajaloomuuseumi projektijuht
  • Mihkel Karu, SA Eesti Meremuuseumi teadur-kuraator
  • Triin Männik, muuseumiöö kommunikatsioonijuht (Pluk OÜ)

Kogukonna komisjon

  • Merilin Piipuu, esimees, Okupatsioonide muuseumi direktor
  • Mari Niitra, aseesimees, Liivi muuseumi juhataja
  • Liisi Taimre, Rahvusarhiivi turundusjuht (nõunik)
  • Helgi Põllo, SA Hiiumaa Muuseumid teadusdirektor
  • Kai Klandorf, Vabaühenduste Liidu juhataja
  • Krista Lepik, Tartu Ülikooli infoteaduste lektor

Muuseumihariduse komisjon

  • Hellar Lill, esimees, Eesti Sõjamuuseumi – kindral Laidoneri muuseumi direktor
  • Siim Raie, aseesimees, Muinsuskaitseameti peadirektor
  • Kristi Paatsi, Eesti Ajaloomuuseumi muuseumipedagoog
  • Liisi Pabstel, Rahvusarhiivi Tartu kasutusosakonna arhiivipedagoog
  • Reelika Semjonov, Kaitseministeeriumi haridusnõunik
  • Triin Vaaro, Tartu Mänguasjamuuseumi direktor
  • Virve Tuubel, Eesti Rahva Muuseumi giid-metoodik

Teadustöö komisjon

  • Sirje Helme, esimees, SA Eesti Kunstimuuseumi juhatuse liige
  • Priit Pirsko, aseesimees, Rahvusarhiivi riigiarhivaar
  • Erki Russow, Tallinna Ülikooli Ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo keskuse vanemteadur
  • Kalev Jaago, Rahvusarhiivi Tartu kasutusosakonna arhivaar
  • Krista Sarv, Eesti Ajaloomuuseumi teadusdirektori kt
  • Maarja Vaino, Tallinna Kirjanduskeskuse direktor
  • Pille Runnel, Eesti Rahva Muuseumi teadusdirektor

Muuseumiarenduse komisjon

  • Inge Laurik-Teder, esimees, Eesti Ajaloomuuseumi arendusdirektor
  • Raivo Ruusalepp, aseesimees, Eesti Rahvusraamatukogu arendusjuht
  • Evelin Värk, SA Eesti Vabaõhumuuseumi arendusdirektor
  • Ragnar Siil, Creativity Lab'i juhtivpartner
  • Ülle Puustusmaa, BDA Consulting OÜ partner ja vanemkonsultant
Viimati uuendatud: 23. aprill 2018