Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (25.12.2017 - 31.12.2017)

Kultuuriministeerium
Kolmapäev, 27. detsember 2017

Kultuuriministeeriumi välisvahendite juht, ministeeriumi esindaja Ida-Virumaal Eduard Odinets osaleb kell 13.00 Jõhvis Kersti Võlu koolituskeskuses Ida-Virumaa rahvuskultuuriühenduste ümarlaual, mis sedakorda toimub viimast korda Ida-Viru maavanema juures. 2018. aastast korraldab ümarlauda Kultuuriministeerium.

Lisainfo: Eduard Odinets, välisvahendite juht, 628 2208, eduard.odinets@kul.ee

 

Pariisis jätkub ettevõtmine „Loov Kultuur“: Cité de la Mode et du Design’is on avatud näitus „Size doesn’t matter“, kus on vaadata Iglusalu, Edward von Lõnguse digi-tänavakunst ning Salto Arhitektide ja Neeme Külma ühistööna valminud installatsioon „Heat Wave“, samuti Eestist inspiratsiooni saanud prantsuse kunstnike looming. Näitused jäävad avatuks 21. jaanuarini.

Lisainfo: Kersti Kirs, kultuurinõunik, +44 207 838 5386, kersti.kirs@mfa.ee

Neljapäev, 28. detsember 2017

Kultuuriminister Indrek Saar osaleb kell 10.00 valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel, kell 15.30 osaleb minister laste ja noorte kultuuriaasta lõpetamisel ja uue teemaaasta, Euroopa kultuuripärandiaasta 2018 alustamisel Filmimuuseumis.

Lisainfo: Maris Sild, ministri nõunik, 5693 8678, maris.sild@kul.ee

 

Eestirootslaste ajaloo ja kultuuripärandi uurimise, säilitamise ja tutvustamisega tegelev Rannarootsi muuseum tähistab Haapsalu kultuurikeskuses kell 14.00 oma 25. aastapäeva.

Lisainfo: Anne-Ly Reimaa, kultuurilise mitmekesisuse osakonna nõunik, 628 2217, anne-ly.reimaa@kul.ee

Reede, 29. detsember 2017

Kultuuriminister Indrek Saar juhib kell 10.00 algavat Kultuurkapitali nõukogu koosolekut.

Lisainfo: Silver Meikar, ministri nõunik, 5278 089, silver.meikar@kul.ee

 

Kultuuriminister Indrek Saar annab Kultuuriministeeriumi suures saalis (Suur-Karja 23, Tallinn) kell 16.00 üle Eduard Wiiralti nimelised stipendiumid kahele lootustandvale kunstitudengile. Eesti Kunstimuuseumi juhatuse liige Sirje Helme kingib kummalegi laureaadile muuseumi kuldkaardi, mis tagab neile alatise priipääsme muuseumi kõigisse filiaalidesse. Ajakirjanikud on lahkelt oodatud, pildistamise ja intervjuude võimalus meie kunstimaailma tulevikumäärajatega!

Lisainfo: Meelis Kompus, kommunikatsiooniosakonna juhataja, 5202 318, meelis.kompus@kul.ee