Kõik

Etendusasutuse seaduse muutmine

Kultuuriministeerium on algatanud etendusasutuse seaduse muutmise protsessi. 

 

Loe lähemalt »

Spordi rahastamispõhimõtete muutmine

Käimas on spordi rahastamispõhimõtete muutmine.

 

Loe lähemalt »

 

 

Rahvaraamatukogu seaduse uuendamine

Käimas on rahvaraamatukogu seaduse uuendamine. 2016. aasta jooksul valmib ministeeriumis dokument, mis kirjeldab kehtiva seaduse probleeme ja võimalikke lahendusi. 2017. aastal soovime sõnastada seaduse konkreetsed muudatused.

Loe lähemalt »

Muinsuskaitsereform

Kultuuriministeerium töötas koostöös muinsuskaitse valdkonna esindajatega välja muinsuskaitseseaduse muutmise eelnõu. Muudetud muinsuskaitseseaduse soovib ministeerium jõustada 1. jaanuaril 2018.

 

Loe lähemalt »

Sotsiaalkindlustus ja vabakutselised

Valminud on ülevaade loovisikute sotsiaalsete garantiide võimalustest.

Loe lähemalt »

Huvitegevuse toetussüsteem

Kultuuriministeerium töötas välja huvitegevuse täiendava toetamise kontseptsiooni. Toetussüsteem rakendub 1. septembrist 2017.

 

Loe lähemalt »

Nädalainfo

25. september 2016

Kell 11.30 kultuuriminister Indrek Saar osa XIII vähemusrahvuste kultuurifestivalist  „Rahvuskultuuride loomepada“  Jõhvi Kontserdimajas, mis on pühendatud merekultuuriaastale.  Toimub konverents „Merekultuuriaasta – hoida olemasolevat ja luua uut merekultuuri“ ning avatud on mitmed näitused ja ekspositsioonid.

24. september 2016

24. septembril toimub Soomes Kotka merekeskuses Vellamo Soome-Eesti ühist merekultuuri tutvustav päev „Rannarahvas - jäljet meren äärellä“. Merepäeva teemadeks on „Jäljed kunstis - meri kirjanduses“; „Jäljed keskkonnas -Eesti majakad“ ning „Jäljed mälus – rannad ja keelutsoonid“. Merepäeva muusikalise programmi sisustavad muusikud Cätlin Mägi, Karoliina Kreintaal ja Marko Mägi.

23. september 2016

Kell 10.00-16.00 osaleb Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsler Anne-Ly Reimaa Narvas Geneva keskuses III kultuurifoorumil „Traditsioonid innovatsioonideks”. 

22. september 2016

Kultuuriminister Indrek Saar osaleb valitsuse istungil ja...

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.