Kõik

Spordi rahastamispõhimõtete muutmine

Käimas on spordi rahastamispõhimõtete muutmine.

 

Loe lähemalt »

 

 

Rahvaraamatukogu seaduse uuendamine

Käimas on rahvaraamatukogu seaduse uuendamine. 2016. aasta jooksul valmib ministeeriumis dokument, mis kirjeldab kehtiva seaduse probleeme ja võimalikke lahendusi. 2017. aastal soovime sõnastada seaduse konkreetsed muudatused.

Loe lähemalt »

Muinsuskaitsereform

Kultuuriministeerium töötas koostöös muinsuskaitse valdkonna esindajatega välja muinsuskaitseseaduse muutmise eelnõu. Muudetud muinsuskaitseseaduse soovib ministeerium jõustada 1. jaanuaril 2018.

 

Loe lähemalt »

Sotsiaalkindlustus ja vabakutselised

Valminud on ülevaade loovisikute sotsiaalsete garantiide võimalustest.

Loe lähemalt »

Huvitegevuse toetussüsteem

Kultuuriministeerium töötas välja huvitegevuse täiendava toetamise kontseptsiooni. Toetussüsteem rakendub 1. septembrist 2017.

 

Loe lähemalt »

Nädalainfo

26. august 2016

Kell 10.00 esineb kultuuriminister Indrek Saar Pärnumaa Omavalitsuste Liidu augustiseminaril huvitegevuse kontseptsiooni ettekandega. Seminar toimub Häädemeeste vallas Lepaninal.

24. august 2016

24.-25. augustil osalevad Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler Tarvi Sits, raamatukogunõunik Ülle Talihärm, muuseumikogude peaspetsialist Marju Niinemaa ja muinsuskaitsenõunik Liina Jänes Eesti mäluasutuste suveseminaril „Kultuuripärand – avastamata rikkus“, kus arutelu keskmes on kultuuripärandi kasutaja ja kasutamine. Kultuuriministeeriumi muusemunõunik Mirjam Rääbis teeb seminaril ettekande teemal „Euroopa Liidu koostöö kultuurile ligipääsu tagamisel digitaalsete vahendite kaudu”.

23. august 2016

Kell 14.00 osaleb Kultuuriministeeriumi välissuhete osakonna nõunik Reet Remmel Riigikantselei välisprogrammi hindamiskomisjoni koosolekul.

22. august 2016

Kell 14.00 osaleb Kultuuriministeeriumi muusikanõunik Juko-Mart Kõlar SA Eesti Filharmoonia Kammerkoori nõukogu koosolekul.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.