Kõik

Lõimuv Eesti 2020

Valdkondlik arengukava sõnastab
Eesti riigi lõimumispoliitika
eesmärgid ja tegevused
nende saavutamiseks.

Loe lähemalt »

Eesti sport 2030

Spordipoliitika arengusuunad 
hõlmavad nii liikumisharrastust 
kui ka saavutussporti
.
Loe lähemalt »

Nädalainfo

7. märts 2015

New Yorgis asuvas mainekas galeriis Kentler International Drawing Space toimub kunstnik Jaanika Peerna loomingut tutvustav õhtu ehk artist talk.

6. märts 2015

Kell 10.00 algab Kiltsi mõisas Lääne-Virumaal disainialane õppepäev „Disain kui praktiline loovus, mis see on ja kuidas seda rakendada kooliprogrammis“, mis on suunatud mõisakoolide aineõpetajatele ja õppealajuhatajatele.

5. märts 2015

Kell 18.00 osaleb kultuuriminister Urve Tiidus Eesti riigi mõtte teemalisel arutelul Erinevate Tubade Klubis, mida korraldajaks Eesti Kultuuri Koda.

4. märts 2015

Kultuuriministeeriumi loomemajandusnõunik Anu-Maaja Pallok teeb loomemajanduse teemalise ettekande Euroopa Liidu perioodi 2014–2020 eurotoetusi tutvustaval infopäeval, mis toimub Võru kultuurikeskuses Kannel.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.