Kõik

Lõimuv Eesti 2020

Valdkondlik arengukava sõnastab
Eesti riigi lõimumispoliitika
eesmärgid ja tegevused
nende saavutamiseks.

Loe lähemalt »

Eesti sport 2030

Spordipoliitika arengusuunad 
hõlmavad nii liikumisharrastust 
kui ka saavutussporti
.
Loe lähemalt »

Nädalainfo

28. veebruar 2015

Kell 12.00 osaleb kultuuriminister Urve Tiidus juunioride curlingu maailmameistrivõistluste avamisel Tondiraba jäähallis. 

27. veebruar 2015

Kell 11.00 osaleb kultuuriminister Urve Tiidus Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu poolt korraldatavas paneeldiskussioonis „Raamatukogu erakondade kultuuripoliitikas“.

26. veebruar 2015

Kell 13.00 Jõhvis algaval Ida-Virumaa rahvuskultuuriseltside ümarlaual on kõne all rahvuskultuuriseltside baasfinantseerimine. Koosolekul osaleb Kultuuriministeeriumi esindaja Ida-Virumaal Eduard Odinets.

23. veebruar 2015

Kell 11.00 esitletakse Võru Instituudis eesti-võru sõnaraamatut, mis sisaldab üle 20 000 sõnaartikli ja on ennekõike abiks eesti keelest võru keelde tõlkimisel.
Kell 15.00 toimub Tartu Ülikooli aulas riiklike preemiate üleandmise tseremoonia, lisaks kultuuri- ja spordipreemiatele antakse seal üle ka riigi teaduspreemiad ja J. Wiedemanni keeleauhind.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.