Kõik

Lõimuv Eesti 2020

Valdkondlik arengukava sõnastab
Eesti riigi lõimumispoliitika
eesmärgid ja tegevused
nende saavutamiseks.

Loe lähemalt »

Eesti sport 2030

Spordipoliitika arengusuunad 
hõlmavad nii liikumisharrastust 
kui ka saavutussporti
.
Loe lähemalt »

Nädalainfo

8. mai 2015

Kultuuriministeeriumi arhitektuurinõunik Veronika Valk teeb Sotsiaalministeeriumi korraldataval ligipääsetavuse seminaril ettekande universaalse disaini rollist.

7. mai 2015

Kultuuriministeeriumi arhitektuurinõunik Veronika Valk osaleb koos Eesti Disainikeskuse esindajatega Brüsselis Design for Europe projekti konverentsil „European Growth by Design“.

6. mai 2015

Kell 15.00 kuulutab kultuuriminister Indrek Saar rahvusooper Estonia talveaias välja lõimumisvaldkonna arendus-ja meediapreemiate konkursi võitjad.

5. mai 2015

Kultuuriministeeriumi kunstinõunik Maria-Kristiina Soomre viibib 5.-9. maini Veneetsia kunstibiennaalil. Eesti osaleb rahvuspaviljoniga Veneetsia biennaalil 10. korda. Sel korral on rahvusvahelise kunstielu tippsündmusele välja pandud tuntud noore eesti kunstniku Jaanus Samma ja rahvusvaheliselt tunnustatud itaalia kuraator Eugenio Viola näituse „NSFW. Esimehe lugu“. Eesti paviljoni pidulik avamine toimub neljapäeval, 7. mail kell 16.00 Palazzo Malipieros.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.