Kõik

Kultuuriministeerium toetab ujumise algõpet koolides

Ujumine on eluline oskus, mida iga inimene peaks valdama.

 

Loe lähemalt »

Eesti kultuur maailmas

Kultuuriministeeriumi viimase kahe aasta üks olulisemaid tegevussuundi on olnud soodsa keskkonna loomine eesti kultuuri ekspordile.

 

Loe lähemalt »

Lõimuv Eesti 2020

Valdkondlik arengukava sõnastab
Eesti riigi lõimumispoliitika
eesmärgid ja tegevused
nende saavutamiseks.

Loe lähemalt »

Eesti sport 2030

Spordipoliitika arengusuunad 
hõlmavad nii liikumisharrastust 
kui ka saavutussporti
.
Loe lähemalt »

Nädalainfo

7. juuni 2015

7. juunil osalevad kultuuriminister Indrek Saar, Kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene ja välissuhete osakonna juhataja Kadri Jauram Milano EXPO Eesti rahvuspäeval, mille raames toimub Eesti paviljoni ametlik avamine. Rahvuspäeva raames  toimub kohtumine Milano EXPO juhi Giuseppe Salaga, avatakse näitus „Head Eesti asjad“, toimub Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontsert.  Milano EXPO Eesti rahvuspäeval viibib kohal Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves.

5. juuni 2015

Kell 13.45 kohtub kultuuriminister Indrek Saar Läti kultuuriministri Dace Melbardega Viljandi Raekojas, et arutada arenguid ja ettevalmistusi vabariikide 100. sünnipäeva tähistamisel.

3. juuni 2015

Kell  14.00 toimub Kultuuriministeeriumis kohtumine kultuuriminister Indrek Saare, Teenistujate Ametiliitude Keskorganisatsiooni (TALO), Eesti Linnade Liidu ning Eesti Maaomavalitsuste Liidu esindajatega kultuuritöötajate palkade teemal.

2. juuni 2015

Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tõnu Seil ja spordinõunik Margus Klaan osalevad sporditulemustega manipuleerimise vastase võitlusega seotud organisatsioonidele suunatud Sportradari Baltic Sea Seminaril.
 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.