Kõik

Eesti ühiskonna lõimumismonitooringu tulemused

10. juunil toimus Eesti ühiskonna lõimumismonitooringu 2015 tutvustus.

Loe lähemalt »

Kultuuriministeerium toetab ujumise algõpet koolides

Ujumine on eluline oskus, mida iga inimene peaks valdama.

 

Loe lähemalt »

Eesti kultuur maailmas

Kultuuriministeeriumi viimase kahe aasta üks olulisemaid tegevussuundi on olnud soodsa keskkonna loomine eesti kultuuri ekspordile.

 

Loe lähemalt »

Lõimuv Eesti 2020

Valdkondlik arengukava sõnastab
Eesti riigi lõimumispoliitika
eesmärgid ja tegevused
nende saavutamiseks.

Loe lähemalt »

Eesti sport 2030

Spordipoliitika arengusuunad 
hõlmavad nii liikumisharrastust 
kui ka saavutussporti
.
Loe lähemalt »

Nädalainfo

5. august 2015

5.-9.08 toimuvad XXXII Lääneranniku Eesti Päevad Kanadas Whistleris. Festivali programm on väga mitmekesine: kultuuriüritustele lisaks toimuvad ka mitmed huvitavad seminarid ning lastele ja noortele suunatud üritused. Kultuuriministeeriumi esindajatena osalevad ministeeriumi kantsler Paavo Nõgene, kes ütleb festivali avatseremoonial tervitussõnad; ministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsler Anne-Ly Reimaa, kes astub üles ettekandega rahvuskaaslaste programmi eesmärkidest 5. augustil toimuval konverentsil "Koostöö võimalused Põhja-Ameerika eestlaste ja Eesti vahel", mida korraldavad Eestlaste Kesknõukogu Kanadas (EKN), Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides (ERKÜ) ja Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu (ÜEKN); ministeeriumi välissuhete osakonna juhataja Kadri Jauram ja avalike suhete osakonna juhataja Meelis Kompus.
Festivali raames toimuvad Kultuuriministeeriumi esindajate kohtumised viie Kanada suurema linna eesti kogukonna esindajatega, et arutada koostöövõimalusi ja tulevikuplaane.

 

3. august 2015

3.08 avatakse Soomes Helsingis skulptor Terje Ojaveri näitus Ortoni galeriis ja Eesti saatkonnas Helsingis 5.08 Terje Ojaveri ja Einar Vene näitus „Enne lugude unustamist“. Mõlemad näitused on avatud kuni 4.09.2015. 

1. august 2015

Kultuuriministeeriumi esindaja Ida-Virumaal, välisvahendite ekspert Eduard Odinets osaleb ministeeriumi korraldatud Ida-Virumaa rahvuskultuuriseltside ümarlaua liikmete õppereisil  XXII Seto Kuningriigi Päevale Obinitsasse.

 

31. juuli 2015

Kultuuriminister Indrek Saar viibib visiidil Narvas. 

 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.