Kõik

Kultuurieelarve 2018

Kultuuriministeeriumi järgmise aasta eelarve eelnõus on ette nähtud palgatõus kultuuritöötajatele ja noortetreeneritele ning kavas on suurendada kirjaniku- ja kunstnikupalga saajate arvu.

Loe Lähemalt »

Eesti Vabariik 100

Vaata, mida kingitakse
Eesti Vabariigile
100. sünnipäevaks!


Loe lähemalt »

Eesti EL Nõukogu eesistumine ja Kultuuriministeerium

2017. aasta teisel poolaastal on Eesti esimest korda Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja rollis.

Loe lähemalt »

Eesti keele majad

Keelemajadest saavad sõlmpunktid eesti keelest erineva emakeelega inimestele, kellel on seal võimalus õppida ja praktiseerida eesti keelt ning osa saada eesti kultuurist laiemalt.

Loe lähemalt »

Spordireform

Käimas on spordi rahastamispõhimõtete muutmine.

 

Loe lähemalt »

 

 

Rahvaraamatukogu seaduse uuendamine

Käimas on rahvaraamatukogu seaduse uuendamine. 2018. aastal soovime tegeleda seaduse väljatöötamiskavatsusega ja sellele järgnevalt konkreetsete seadusemuudatustega.

Loe lähemalt »

Muinsuskaitsereform

Kultuuriministeerium töötas koostöös muinsuskaitse valdkonna esindajatega välja muinsuskaitseseaduse muutmise eelnõu. Kultuuriministeerium soovib muudetud muinsuskaitseseaduse jõustada 2019. aastal.

 

Loe lähemalt »

Nädalainfo

24. november 2017

Algab Eesti esimene Lõimumise Häkaton

23. november 2017

Prantsusmaal Forum Jazz Européeni festivalil esineb Kirke Karja Quartet, Pont-Audemer Mediateegis linastub Ilmar Raagi mängufilm „Eestlanna Pariisis”

22. november 2017

21. november 2017

Brüsselis avatakse Eesti eesistumise ja Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul Eesti ja Belgia arhitektuuri ühisnäitus „BEL:EST. Euroopa laboratoorium Brüsselis

20. november 2017

Minister Saar juhatab Brüsselis algavat kahepäevast Euroopa Liidu hariduse-, noorte-, spordi- ja kultuurinõukogu istungit

17. november 2017

Kultuuriminister Indrek Saar avab täna XXI Pimedate Ööde Filmifestivali

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 
Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsusepoolse vastuse.